Uber alla? Kasutajad teatavad vigadest ja rakendus ei näita hindu

Vastavalt Twitteri kasutajate kaebustele kukkus Uber alla neljapäeval (5). Draiveri aruanne näitab, et draiveri rakenduse versioon Uber Driver töötab valesti ja sellel on probleeme, näiteks krahhid ja sisselogimisvead. Seetõttu ei leia reisijad juhti ja dünaamiline tempo ei luba vajaliku reisi väärtust ilmneda.

LOE: Uber da Patinete saabub Brasiiliasse vähem kui R $ 1 eest; vaata

Veebiteenuste olekut jälgiva veebisaidi Downdetector kaartide järgi on Uber maas peamiselt Ameerika Ühendriikides ja Brasiilias. Kaebuse kohaselt mõjutas õnnetus ka Uber Eatsi tarneid. SEE TechTudo on Uberiga ühendust võtnud ja pole vastust saanud.

1 ĂĽhest Uber ei tööta? Kasutajad kurdavad rakenduse ebastabiilsuse ĂĽle – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Uber ei tööta? Kasutajad kurdavad rakenduse ebastabiilsuse ĂĽle – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Downdetektori teategraafik näitab päeva jooksul algavaid vigu Uberis, õigel ajal logiti üle 1000 veateate. Reisijate teatel on Uber töö lõpetanud ja reisi väärtus ei paista välja.

Lisaks kurdavad kasutajad, et Uberil on auto tellimisel dünaamiline kiirus. Hinnatõus on tingitud autojuhtide puudusest piirkonnas ja see jõuab Brasiilia kasutajateni sõltumata asukohast või reisi taotlemisel kasutatud mobiiltelefonist.

Reisijate teatatud vigade hulgas olid viivitused reisijuhi leidmisel, võistluse tavapärasest kõrgemad väärtused ja auto tellimisel teate „Uberi pole selles piirkonnas saadaval” kuvamine.

Probleem mõjutab ka Uber Eatsit. Kasutajad teatasid, et rakendus määras tellimuste kohaletoimetamise aeglaselt sarnaselt veaga, millega reisijad Uberi rakendusega reisijad kokku puutusid.

Uberi draiverid Twitteris kurtsid, et draiverite teenuseversioon Uber Driver töötas valesti ja ei võimaldanud neil piirkonnas soovitud võistlusi vastu võtta. Mõned autojuhid teatasid ka, et nad ei saanud rakendusse siseneda.

Twitteri funktsiooni ametlikul Uberi abikontol mainitakse portugali, inglise ja hispaania keeles, mis teatasid ĂĽhendusvigadest Uberi draiveritega erinevates kohtades.

Kuidas ma saan teatada Uberi pettusest? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega