Uber dos Correios? Teenus lubab pakkide kättetoimetamist sujuvamaks muuta

Me teame, et postkontoril ei lähe pakutavate teenuste osas eriti hästi. Mitu kuud tagasi aitasid paljud kaebused, streigid ja mitmed muud tegurid kaasa mitte ainult siseriiklike, vaid ka rahvusvaheliste kasutajate rahulolematusele. Saame jälgida mõningaid Correios vs Hiina poode.

Tundus, et asjad muutuvad, sest peale riigisiseste saadetiste suurenemise oli teatav kiirus ka välismaalt saabuvate tellimuste osas. Eriti Hiina poodides nagu Gearbest ja paljud teised. Ja see ei piirdu sellega, postkontori remondiga, sest ettevõtted saavad käivitada uusi teenuseid.

See on omamoodi “Uberi tellimus”, teenus, mis töötab samamoodi nagu Uber. See on; rakenduse kaudu taotleb klient postkontoris registreeritud sõidukit, maksab piletihinna ja saadab tellimuse soovitud sihtkohta. Loodame seda kõike lihtsal viisil ja ilma kogu selle bĂĽrokraatiata. Meede on tulnud just selleks, et laevandust kiirendada ja paljude elu lihtsustada.

Ducato Correios T

Van dos Correios / © AndroidPit

Postkontori presidendi sõnul peetakse läbirääkimisi partnerluse üle tehnoloogiaettevõtetega ning tehing on lõpule jõudmas. Seega ütleb president endiselt, et nad soovivad selle uue teenusega alustada sel aastal hiljem. See teenus nimega „crowshipping“ on teistes riikides juba populaarne ja tundub, et see on väga lähedal.

Eriti arvasin, et idee oli lahe, ja arvasin, et see oleks hea asi meile kõigile. Kuid kuna teame, et siin Brasiilias juhtuvad asjad aeglaselt, loodame sel aastal, nagu ütles postkontori president.

Ja sina, mida sa arvad sellest uuest kättetoimetamise mudelist?