RAČUNALNIK

Uber esitab tööriistad, mis aitavad autojuhtidel isolatsiooni ajal alternatiivseid töökohti leida

Ameerika Ühendriikides on koroonaviiruse pandeemia tĂ”sise mĂ”ju ja selle isoleerimise tĂ”ttu mĂ”nes sektoris olnud suur mĂ”ju. Uber on ĂŒks neist ja klientide vĂ€hesuse tĂ”ttu on paljud autojuhid kaotanud umbes 80% oma arvetest, pĂ”hjustades nii mĂ”nelgi inimesel nakkuse hirmus töötamise.

Isolatsiooni mĂ”ju vĂ€hendamiseks on Uber pakkunud abi, nimelt 14-pĂ€evaseid karantiinimakseid töötajatele, kellel on diagnoositud COVID-19. NĂŒĂŒd on ettevĂ”te kĂ€ivitanud töö HUB, mis on Uberi tegevjuhi Dara Khosrowshahi esitletud funktsioon, et toetada oma autojuhte muude töövĂ”imaluste leidmisel nii erinevates tehnoloogiaĂ€rivaldkondades kui ka teistes ettevĂ”tetes.

Nagu teie blogis mainitud, viiakse teste lĂ€bi Ameerika linnades nagu Chicago, Dallas ja Miami. Lihtsa valiku puudutusega saavad juhid hakata tarnetellimusi vastu vĂ”tma. EttevĂ”te vĂ”tab vastu rakendusi Uber Worksile, mis ĂŒhendab inimesi erinevate tööstusharudega, nĂ€iteks toiduainete tootmise, ladude ja klienditeenindusega nendes linnades. Isegi saadetised Uberi kaubaveokitega makstakse iga saadetise eest, ehkki sellisel juhul eelistatakse A-klassi kommertsjuhilube omavaid juhte.

Teisest kĂŒljest meelitab Work HUB funktsionaalsus ka töövĂ”imalusi vĂ€ljaspool Uberit partnerluste kaudu teiste ettevĂ”tetega, nĂ€iteks Domino, Shipt, CareGuide ja muude pitsadega. Uber loetleb regulaarselt ka teiste ettevĂ”tete kuulutuste linke.

Praegu on see funktsioon kasutusel Ameerika Ühendriikides, kuid Uberi sĂ”nul on see osa tema ĂŒlemaailmsetest jĂ”upingutustest aidata autojuhtidel leida uusi töövĂ”imalusi. See toob nĂ€ite, et Suurbritannias on ettevĂ”te teinud koostööd veebimĂŒĂŒja Ocadoga, et pakkuda autojuhtidele toidu kohaletoimetamise töökohti.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH