Uber ettemakstud: kuidas see töötab ja kuidas veebist krediiti osta

Ettemakstud Uber ehk Uber Cash on Androidi ja iPhone’i (iOS) mobiilsusrakenduse reisimakseviis, mis on mõeldud neile, kes soovivad osta saldot, mida hiljem võistlustel kasutada. See meetod töötab sarnaselt krediidi tasumisele mobiiltelefoniga, kus kasutaja peab kõigepealt ostma väärtuse, et see oma kontole lisada. Krediit on reisijaprofiilile kohe kättesaadav, et ta saaks selle summa kasutada tulevaste võistluste eest tasumiseks.

LOE: Rakenduse draiver esitatakse reisija sõimu pärast kohtusse

Ettemakstud krediiti saab Uberis kasutamiseks osta mitmel viisil, näiteks kaubandusettevõttest ostetud virtuaalse rahakoti kaudu, krediitkaardiga või füüsilise kaardiga ettemakstuna. Seetõttu on seda funktsiooni väga soovinud ka inimesed, kellel pole platvormil registreeritud krediit- või deebetkaarti. Vaadake, kuidas see töötab, kuidas krediiti osta ja kuidas registreeruda ettemakstud Uberi makseviisiks oma telefonis.

1 7 Uberi ettemaks: kuidas see toimib ja kuidas veebist krediiti osta – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Uberi ettemaks: kuidas see toimib ja kuidas veebist krediiti osta – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kuidas Uberi ettemaks töötab?

Reisijad saavad kasutada oma ettemakstud saldot Uberi reiside või Uber Eatsi broneeringute jaoks – ainus piirang on see, et seda summat ei saa kasutada pereprofiilide ega plaanipäraste reiside jaoks. Kui saldo on Uberi kontole lisatud, ei saa seda teisele isikule ĂĽle kanda ega raha tagasi maksta, kuid kasutaja võib kindel olla, et kui ta pole kogu summat ära kasutanud, on ĂĽlejäänud osa saadaval järgmise võistluse või taotluse jaoks.

Uberi lubatud maksimaalne täiendav summa on R $ 1000 ja selle piirini saate registreerida mitu kaarti. Kui saldo on kulutatud, saab kasutaja lisada uusi täiendusi.

Kuidas osta Uberi ettemakstud kaarti kauplustes ja veebis

Kasutajad saavad osta Uberi krediidiga füüsilisi kaarte supermarketitest, raamatupoodidest ja kaubamajadest kogu Brasiilias. Seda kinkekaart nende väärtus jääb vahemikku 20–500 dollarit ja neid müüakse riigis rohkem kui 35 tuhande punkti juures, näiteks Saraiva, Walmart, Pão de Açúcar, Extra ja Lojas Americanas. Nendes kohtades ostke lihtsalt kaup otse kassast ja tooge kaart. Seejärel sisestage lihtsalt kood, mis selles sisaldub õnnitluskaardid krediidi vabastamise taotluses.

2/7 Mis on Uber Cash? Krediidi ostmine on võimalik ka virtuaalses poes – Foto: Reproduction / Saraiva

Mis on Uber Cash? Krediidi ostmine on võimalik ka virtuaalses poes – Foto: Reproduction / Saraiva

Sama suure jaemüüja virtuaalsest poest on võimalik ka veebipõhiselt ettemakstud Uberit osta. Sellisel juhul on kaart virtuaalne ja kasutajal on krediidi vabastamise koodile juurdepääs kohe pärast ostmist. Makseviisid erinevad vastavalt igal saidil aktsepteeritud valikutele.

Teine võimalus on osta otse rakenduse kaudu Uberi krediidiga “kinkekaart”, teha veebimakseid. Telefoninumbrit või e-posti aadressi kasutades on võimalik oma Uberi kontot hinnata või sõpradele saata.

Ostke rakenduse krediiti virtuaalsest rahakotiteenusest

3/7 RecargaPay võimaldab teil osta ettemakstud Uberi krediiti kinkekaartidena – Foto: Reproduction / RecargaPay

RecargaPay võimaldab osta kinkekaartidena ettemakstud Uberi krediiti – Foto: Reproduction / RecargaPay

Virtuaalsed rahakotid, nagu PicPay ja RecargaPay, pakuvad ka Uberi ettemakstud kaarte, sama kinkekaardi mudeliga kui transpordirakenduste puhul. Selle valiku korral peab kasutaja rahakotis olema saldo krediitkaardi, pangakviitungi või pangaülekandega ostude sooritamiseks.

Oluline on pöörata tähelepanu vabastamise tingimustele, kuna boleto maksed ja pangaülekanded on kaudsed. Täpselt nagu Uberi rakenduses, saab krediiti lisada digitaalse rahakoti kaudu Uberi kontole endale või saates sõbrale väärtuse.

Uber Cash on rakenduse kaudu ettemakstud krediidi osturežiim. Makse saab teha otse rakenduse seadetes ja see pakub mitmeid eeliseid, näiteks allahindlusi ettemaksudelt. Näiteks 50-dollarise krediidi panemisel saab kasutaja 2% allahindlust. Allahindlused suurenevad järk-järgult, kui täitekoguste arv suureneb. Igaüks, kes otsustab paigutada R $ 200, saab praegusele pakkumisele 5% allahindlust.

Selle meetodi eest tasutakse krediitkaardiga rakenduses endas. Summa deponeeritakse kasutajakontole ja debiteeritakse uue jooksu loomisel. Erinevalt kaartidest, millel on mitu saadaolevat väärtust, lubab Uber Cash osta ainult 50, 100 või 200 dollarit.

Ettemakstud Uberi registreerimine makseviisina

Samm 1. Avage Uber ja puudutage menüü avamiseks kolme horisontaalset joont. Seejärel valige „Rahakott“;

4/7 Uber Cash: kuidas ettemaksu kasutada – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Uber Cash: kuidas ettemaksu kasutada – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

2. samm. Kui soovite krediitkaardiga saldot osta, puudutage nuppu „Lisa saldo“ ja valige soovitud summa;

Viiest seitsmest Uber Cash võimaldab teil krediitkaardiga ettemakseid osta – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Uber Cash võimaldab teil krediitkaardiga osta ettemakstud summasid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Samm 3. Kui soovite ettemakstud kaardi jaoks koodi lisada, puudutage valikut „Ettemakstud kood / Uber” ja sisestage number.

6/7 Ettemakstud kaardikoodide lisamine Uberi rakendusse – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Lisatud ettemakstud kaardikoodid Uberi rakendusse – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Kuidas kasutada võistlustel Uber Cashi

Võistluse taotlemisel teavitage soovitud sihtkohta ja valige maksevaliku ajal valik “Uber Cash”.

7-st 7-st Uberi reiside eest tasumise võimaluse valimine Uber Cash – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Uberi reiside eest tasumise võimaluse valimine Uber Cash – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Valmis. Kasutage ära näpunäiteid, kuidas Uber Cash ettemakstud võistlustasuna kasutada.

Kuidas saada allahindluskoode Uberile, Cabify'le ja 99-le

Kuidas saada allahindluskoode Uberile, Cabify’le ja 99-le