BLOG

Uber ja Hyundai teatasid lendavate autode partnerlusest Sõiduk

Uber ja Hyundai kuulutasid esmaspäeval (6) välja partnerluse uberAIR arendamiseks, mis on projekt, mille eesmärk on tuua lennukitele võimalus linnatranspordiks. CES 2020 ajal USA-s Las Vegases läbi viidud teates esitasid ettevõtted täismõõdus lennuki kontseptsiooni ja osutasid ka, et sõiduk oleks 100% elektriline, saavutades kiiruse kuni 290 km / tunnis.

LUGEGE: 2019. aastal tuuakse esile 7000 dollarit Uberi võidusõitu ja autojuhipettusi; aru saanud

Uber ja Hyundai kuulutavad välja lennureiside partnerluse

Uber ja Hyundai kuulutavad välja lennureiside partnerluse

Lisaks on Hyundai ettevõtetevahelises lepingus ülesandeks sõidukite väljatöötamine ja juurutamine, samas kui Uber peab õhutaksode valmistamiseks osutama teenuseid ja kogu tuge. Lõuna-Korea ettevõte on esimene ülemaailmne autotootja, kes on lõpetanud partnerluse projektiga Uber Elevate, kus ta hakkab seda tüüpi elektrisõidukeid massiliselt tootma.

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Lennukite mudeleid esitletakse CES 2020 ajal Foto: Divulgao / HyundaiLennukite mudeleid esitletakse CES 2020 ajal Foto: Divulgao / Hyundai

Lennukite mudeleid esitletakse CES 2020 ajal Foto: Divulgao / Hyundai

Teate kohaselt loodi Hyundai poolt avalikustatud õhusõidukite kontseptsioon Uberi enda välja töötatud avatud projekti kaudu. Rakendustranspordiettevõtted on avaldanud sõidukite kontseptsiooni kõigile tootjatele, et uuendada õhutakso mudeleid ja arendada uusi tehnoloogiaid masinaehitussektoris.

Lisaks teevad kaks osapoolt koostööd seda tüüpi transportimiseks vajaliku maandumise ja mahasõidu infrastruktuuri arendamisel, mida alguses nimetati Skyportiks. Brändi sõnul peab see algatus vähendama reisikulusid.

Mudelil SA-1 on kabiin kuni neljale reisijale. Foto: Divulgao / HyundaiMudelil SA-1 on kabiin kuni neljale reisijale. Foto: Divulgao / Hyundai

Mudelil SA-1 on kabiin kuni neljale reisijale. Foto: Divulgao / Hyundai

Täismõõtmetes sõidukite kontseptsiooni osas töötasid autotootjad välja mudeli nimega S-A1. Ettevõtte sõnul võivad sõidukid lendude ajal jõuda kiiruseni kuni 290 km / h, lisaks on neil autonoomsus sõita kuni 100 km ja on võimelised lendama 300–600 meetri kõrgusel.

SA-1 töötati välja täielikult elektrimootoriga, mis toidab lennu ajal mitut rootorit ja propellerit. Salong on mõeldud kuni neljale reisijale, kus mõlemal on ruumi seljakoti või kohvri kandmiseks. Ka Hyundai sõnul on akul kiire laadimissüsteem, kus lubatakse, et täielikuks laadimiseks kulub viis kuni seitse minutit.

Cabify vs Uber: mis on Brasiilias parim? Arvamused TechTudo foorumis.

TechTudo aasta parim 2019: kohtuge elektrooniliste võitjatega

TechTudo aasta parim 2019: kohtuge elektrooniliste võitjatega

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH