IGRE

Uber ja Lyft tunnistavad oma panust linnade liiklusprobleemidesse

Uber ja Lyft on eratranspordi segmendis konkurendid, kuid mõlemad näivad olevat teadlikud oma rollist linnaliikluse suurendamisel. Hiljuti kogunesid ettevõtted, et mõista üksikasjalikult, milline on nende töö mõju piirkonnale, ja otsustasid rahastada uuringut, milles arvutati nende laevastiku läbitud miilide koguarv kuues põhilinnas. See järeldus viis Uberi avalikult tunnistama, et ettevõte, mida Portugalis tuntakse kui „individuaalset reisijateveot ja tasu sõidukites, mida elektrooniline platvorm ei märgista” (TVDE), aitab kaasa liiklusummikutele.

“Uuringud näitavad, et vaatamata viimase kĂĽmnendi tohutule kasvule on TVDE kasutamine muud liiki liiklusega võrreldes endiselt alles. Vaatamata nende platvormide panusele on nende ulatus endiselt minimaalne, kui asetame need teiste era- ja tarbesõidukite kõrvale, “ĂĽtles Chris Pangilinan Uberi ajaveebi postituses, kus ta vastutab ĂĽlemaailmse ĂĽhistranspordipoliitika eest.

Pange tähele, et selle uuringu viisid läbi Fehr & Peers ning uuriti Uberi ja Lyfti tegevust Bostonis, Chicagos, Los Angeleses, San Franciscos, Seattle’is ja Washington DC-s. Tulemused näitasid, et San Franciscos vastutas ettevõte 13,4% kogu selle linna autode läbisõidust. Bostonis jääb see protsent 8% juurde. Washington DC-s on see 7,2%.

Veider fakt on see, et enam kui pool nendest miilidest (vahemikus 54–62%) on reisijate läbitud; 10% vastavalt reisijate pealevõtmiseks vajalikele pööretele; ja ülejäänud osa vastab juhi vahel reiside vahel veedetud ajale.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH