Uber kasutab kasutaja registreerimise kontrollimiseks Serasa Experiani andmeid

Uber teatas neljapäeval (4), et hakkab uute kasutajate teabe kontrollimiseks kasutama andmebaasi Serasa Experian. Ettevõtete vahelise partnerluse eesmärk on kinnitada nende tarbijate identiteet, kes otsustavad krediitkaarte rakendusest mitte teavitada. Need andmed on eelnevalt vajalikud profiili õigsuse tagamiseks.

LOE: Kuidas Uber raha teenib? Vaadake 5 rakenduse kurioosumit

Tööriista “U-check” rakendatakse neile, kes registreeruvad rakendusele alates sellest kuust, kui klient ei registreeri Uberis krediitkaarti. Ettevõtte sõnul peaksid andmesõlmed “muutma reisi veelgi turvalisemaks ja usaldusväärsemaks”.

1 ĂĽhes Uber alustab kasutaja registreerimise kinnitamist, lõigates andmeid Serasa Experianiga – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Uber alustab kasutajate registreerimiste kinnitamist, lõigates andmeid Serasa Experianiga – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Andmete integreerimine Uberi ja Serasa Experiani vahel toimub registreerimisel automaatselt. Reisirakendused pakuvad kasutajate pakutavat teavet, näiteks sotsiaalkindlustuse numbreid. Tundus omakorda, et kontrollitakse isiku identiteeti oma andmebaasis ja saadetakse transporditeenusele kinnitus.

Uber täpsustas, et tal puudub otsene juurdepääs reisijateabele. Näiteks selliseid andmeid nagu Serasa Score ei jagata ettevõtetega. U-check on esimene tööriist, mis on välja töötatud São Paulos asuvas keskuses Tech Center ja keskendub selle teenuse turvalahenduste väljatöötamisele.

Aprillis teatas Uber koostöös Serproga sarnasest algatusest, mis seekord oli suunatud partneri juhtide uurimisele. Ettevõte hakkab registreerimisandmeid kinnitama ameti esitatud ametliku teabega, et teada saada, kas CNH ja sõiduki andmed on ehtsad.

Cabify vs Uber: mis on parim Brasiilias? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Kuidas tellida Uber arvutiga

Kuidas tellida Uber arvutiga