UBER muudab oma klassikalise ikooni raskemini mõistetavaks

Tundub strateegia UBER (privaatne autojuhiteenus meile kõigile) tekitab reklaami vormis vaidlusi. Teisipäeval toimunud rakenduste värskenduses tutvustas ettevõte uut logo, mis kajastub uues ikoonis. Paljud inimesed olid muutusest üllatunud.

Vana ikoon pole isegi nii ilus, kuid vähemalt tugevdab see brändi nähtava U-ga, mis võimaldab rakendusi kiiresti tuvastada. Uus, mis katkestab igasugused sidemed ettevõtte nimega, eelistades minna rohkem “GPS” teed, näidates näiliselt lõppeesmärki (see on isiklik tõlgendus, mitte ettevõtte ametlik selgitus).

UBER

Sotsiaalvõrgustikes oli reaktsioon kohene, nii Brasiilias kui ka teistes riikides. Mõni nimetab seda “Pac-Mani röntgeniplaadiks”, teised omistavad seda taksojuhtide protestidele.

Kuid koos uue väljanägemisega tundub rakendus voolavam ja reageerivam.

UBER saabus eelmisel nädalal veel kahte Brasiilia linna: Goiania ja Campinas (esimene mittekapital teenuse saamiseks). Kui te seda veel ei tea, tasub proovida; me kasutame seda siin ja oleme väga fännid. Ja meie koodi kasutades võidate ikkagi 20 R $ esimeses sõidus. Vaadake meie spetsiaalset artiklit, kus räägime teile kogemustest ja tellimisest.