Uber on Portugalis olnud 5 aastat ja tal on klientidele pakkumine

Uberi Portugali saabumise viie aasta tähistamiseks saavad 4. – 15. Juulil Uberiga reisivad kasutajad võita 6500 euro suuruse auhinna krediiti, seda võimalust rakendades reisimiseks (vastab kuni viiele reisile viie euro eest nädalas, mida kasutatakse viis aastat – kõik ĂĽksikasjad on näha võistlusreeglites).

Ettevõtte viienda aastapäeva tähistamine hõlmab veel üht pakkumist. Nii saab 4. juulil Lissabonis elektrirattaga Jump tasuta sõita kuni 20 minutiks (ajavahemikus 7.00–0.00).

Lisaks on 4. juuli õhtusöögiperioodil – kella 19.00–23.00 – tasuta kogu Uber Eatsi tellimuste kohaletoimetamine kogu Portugali teenuse ulatuses.

Uberi Portugali kommunikatsioonidirektor Mariana Ascenção leiab, et “Uber on osa Portugali elust, mis ei oleks võimalik ilma suure autojuhtide, kohaletoimetamispartnerite ja restoranide kogukonnata”. Sel juhul saavad juhid, kes on alates 2014. aastast liikumisrakendusega reisinud, tunnustuse saamiseks ka Uberi krediiti.

Uber on Portugalis olnud alates 4. juulist 2014 ja sellest ajast alates on meie riigis rakendusi alla laaditud üle 2,5 miljoni. Praegu hõlmab see enam kui 60% Portugali elanikkonnast Lissaboni, Porto, Algarve, Braga, Guimarães ja Coimbra piirkonnas, kus elab üle 8000 autojuhi.