contador gratis Skip to content

Uber: seitse asja, mis võivad kasutajatel kaotada juurdepääsu rakendustele Tootlikkus

"Unustasin oma telefoni Uberis": kuidas taastamiseks ühendust võtta | Vedu

Paljud Uberi kasutajad nõuavad tavaliselt juhilt head käitumist ja auto mugavust Androidi ja iPhone'i (iOS) rakendustes. Kõigile meeldiva ja turvalise kogemuse saamiseks on siiski oluline, et reisijad hindaksid ka oma käitumist sõidukis.

Transpordirakenduses hea käitumise koodi loomiseks liigitab juht kliente platvormil ka hinde, mis varieerub ühe kuni viie tärni vahel. Kui kasutaja ei jõua miinimumjärjestuseni, võib ta välja saata. seda TechTudo on koostanud nimekirja keelatud asjadest, mis võivad reisijatel kaotada juurdepääsu Uberi rakendusele.

Seitse Uberi saladust, millest soovite, et autojuhid teaksid

Loend sisaldab seitset asja, mis võivad kasutajatel kaotada juurdepääsu rakendusele Uber Photo: Divulgao / UberLoend sisaldab seitset asja, mis võivad kasutajatel kaotada juurdepääsu rakendusele Uber Photo: Divulgao / Uber

Loend sisaldab seitset asja, mis võivad kasutajatel kaotada juurdepääsu rakendusele Uber Photo: Divulgao / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Vastastikune lugupidamine on oluline viis heade suhete loomiseks ükskõik kellega. Sel põhjusel on Uberil igasuguse diskrimineerimise suhtes nulltolerantsi poliitika. Kui sõidukijuhti või teisi kasutajaid diskrimineeritakse rassi, usu, rahvuse, seksuaalse sättumuse, soo, erivajaduste, perekonnaseisu, soolise identiteedi või muude tunnuste alusel, võidakse isik teatada ja ta võib rakendusele juurdepääsu kaotada.

2. Juhtide ja kasutajate fĂĽĂĽsiline kontakt

Kuigi on registreeritud palju juhtumeid, kus autojuhid ahistavad kasutajaid, on oluline märkida, et võistluse ajal ei saa juhi ja sõitjate vahel füüsilist kontakti. Reisimisel pole lubatud seksuaalset suhtlemist. Samuti võib keelata verbaalse ja füüsilise agressiooni.

3. Seaduste rikkumine reisimisel

Ärge võtke mitte ühtegi tüüpi illegaalset uimastit ja ärge ületage autos viibivate inimeste arvu, sealhulgas näiteks juhti, näiteks viis, see on oluline käitumine heade suhete loomiseks ja rakenduses hea hinde saamiseks. Lisaks sellele, paludes juhtidel rikkuda liikluseeskirju, näiteks edastada signaale või ületada kiirusepiiranguid, võib selline suhtumine põhjustada kasutajatele rakenduse keelamise.

Juhilt liikluseeskirjade vältimiseks paludes võib kasutaja Uberist eemaldada Foto: Divulgao / UberJuhilt liikluseeskirjade vältimiseks paludes võib kasutaja Uberist eemaldada Foto: Divulgao / Uber

Juhilt liikluseeskirjade vältimiseks paludes võib kasutaja Uberist eemaldada Foto: Divulgao / Uber

4. Sobimatu keel või žestid

Reisijatel on tavaline, et nad reisil tegelevad omavahel intiimsete või sobimatute asjadega. Siiski on väga oluline pöörata tähelepanu öeldutele, vältida sõnu, intiimseid küsimusi, kommentaare või žeste seksuaalse külgetõmbega, lugupidamatut või agressiivset. Samuti võivad ohud kaotada kasutajate juurdepääsu rakendustele.

Platvorm uurib igat tüüpi käitumist, mida võib pidada pettuseks või ebaseaduslikuks tegevuseks. Konto deaktiveerimise võivad põhjustada reklaamirikkumised, autojuhtide ja reisijate vahelise kokkumänguga seotud pettused, ebakorrapäraste hindade vaidlused või konto duplikaatide kasutamine.

    Uberi reisijate ja autojuhtidega seotud pettustest on võimalik teatada Foto: Reproduo / Marvin Costa    Uberi reisijate ja autojuhtidega seotud pettustest on võimalik teatada Foto: Reproduo / Marvin Costa

Uberi reisijate ja autojuhtidega seotud pettustest on võimalik teatada Foto: Reproduo / Marvin Costa

6. Tulirelvade transportimine

Et tagada kõigile turvaline ja usaldusväärne reis, testib Uber tulirelvade kasutamist partnerite ja reisijate autojuhtide vahel reisimisel. Kui keegi seda reeglit rikub, võib ta välja jätta ja kaotada juurdepääsu rakendusele.

7. Ärge säästke draiverit ja kasutaja ruumi

Kuna juhil on väga oluline sõidukit puhtana hoida ja hoida, peab ka kasutaja selle ära tegema. Ärge jätke prügi maha ja puhastage autosse jäänud mustus autojuhi ja järgmise sõitja reisi hõlbustamiseks oluliseks teguriks.

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike