Uber teatas uutest rakendusesisestest kujundus- ja tõlkefunktsioonidest

Uber teatas neljapäeval (27) Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval oleva rakenduse kahe funktsiooni käivitamisest. Uute tööriistade hulgas on rakenduse saadetud sõnumite tõlkimine Google Translator’i kaudu, samuti ajakohastatud märguanded ja liidesed juhtide ja reisijate suunamiseks ning hõlbustamiseks istungjärkudel hõivatud kohtades, näiteks kaubanduskeskustes ja lennujaamades. Uued funktsioonid peaksid lähipäevil olema kättesaadavad kõigile Uberi kasutajatele.

LOE: Takso? Uber hakkas oma autodel reklaame katsetama

1/1 Uber tõlgib draiveri ja kasutaja vahel sõnumeid mitmest keelest – Foto: Disclosure / Uber

Uber tõlgib draiverite ja kasutajate vahel sõnumeid mitmest keelest – Foto: Disclosure / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Tõlketööriist võimaldab kasutajatel konfigureerida oma eelistatud keele rakenduses nii, et kui nad saavad võõrkeelse sõnumi, saavad nad teksti tõlkida vaid ühe puudutusega. Uber toetab süsteemis 100 keele tõlget ja see funktsioon töötab ka rakenduse enda soovitatud sõnumitega.

Teavitamise järjekord püüab tagada, et juht ja reisija kohtuvad pardale minekuks. Tööriist ütleb teile, mitu minutit on koosolekuni jäänud ja annab juhised, kuidas jalgsi õigesse alguspunkti jõuda. Rakendus sisaldab ka juhiseid navigeerimiseks üldiselt hõivatud kohtades, näiteks lennujaamades, kaubanduskeskustes või sündmuskohtades.

Rakenduse liides muutub vastavalt reisijate väljumisajale. Ümberkujundamine tõstab esile selliseid andmeid nagu plaatide numbrid, värvid ja mudelid, et hõlbustada võistluste kasutajate vahelisi kohtumisi. Uuendus toob ka teate koos ohutusnõuannetega, mis saadetakse siis, kui reisija ekskursiooni lõpetab ja sõiduki maha viskab.

Mida tähendab Uberi rakendusega sõitmine? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Uber muutub ja Brasiilias on uudiseid: ta teab kõike

Uber muutub ja Brasiilias on uudiseid: ta teab kõike