Uber teeb elektrirattad Pariisis kättesaadavaks

Uber teeb elektrirattad Pariisis kättesaadavaks

Alates novembri algusest saavad pariislased kasutada rakendust Uber, et leida elektrijalgrattaid linna ümbrusest. Uudsus on kaubamärgi debüüt motorollerite segmendis ja ettevõte ise, kes väidab, et see otsus on osa suuremast strateegiast, mis muudab rakenduse igat liiki transpordi digitaalseks jaoturiks.

Mootorrattad on saadaval koostöös Cityscootiga, mis haldab rohkem kui 4 tuhandest sõidukipargist koosnevat sõidukiparki. Sellisel juhul saab Uberi rakendus mootorrataste geolokatsiooniks linnas, et kasutajad teaksid, kust neid tellida saab, lisades need juba olemasolevatele tõukeratastele ja ratastele.

tek uber motas “data-title =” tek uber motas – Uber pakub Pariisis elektrirattaid – SAPO Tek “> tek uber jalgrattad

Hiljuti otsustas Uber lisada pealinna liiklusteabe rakenduse prantsuskeelsesse versiooni, nagu näiteks Denveri ja Londoni puhul.

Uber usub, et kõik transpordivõimalused täiendavad üksteist. Ettevõte peab jalgrattaid ideaalseks lühikeste vahemaade jaoks ja peab neid ideaalseks mitme kilomeetri pikkuste sõitude jaoks. Siiski ennustab ta, et pikki vahemaid läbides eelistatakse jätkuvalt autosid.

Pange tähele, et hoolimata sellest, et aktiivseid kasutajaid on ĂĽle 100 miljoni, kaotab Uber jätkuvalt raha. Ettevõte tegi hiljuti rakenduse kapitaalremondi eesmärgiga saada “elavaks operatsioonisĂĽsteemiks”, nagu ĂĽtles tegevjuht Dara Khosrowshahi, ja pĂĽĂĽab nĂĽĂĽd kõik oma teenused koondada ĂĽhele platvormile.