contadores estadisticas Saltar al contenido

Uber: vt viis poleemilist taotlust 2019. aastal | Tootlikkus

Uber oli seotud mitme autojuhtide ja reisijate käitumisega seotud poleemikaga 2019. aastal. Üks peamisi transpordirakendustega seotud probleeme on petlike autojuhtide rakendatud pettus, kes väldivad süsteemi sõites tavapärasest neli korda kallimat. Pettus oli tuntud kui "vibreeriv vibratsioon". Veel üks erakorraline juhtum oli juht, kui autojuht keeldus sõitmast kaasreisijaga koos giidiga, teatas Procon isegi ettevõttest.

LOE: Nubank, Spotify ja Uber on parimad rakendused 2019. aastal

Muude tekkivate probleemide hulgas on funktsioonid, mis keelavad kasutajatel ja autojuhtidel rakendustele ebasobivaid sõnumeid saata, ning uued tühistamistasud, mis muudavad reisijad mõnel juhul kallimaks. Vaadake viit Ulemit hõlmavat poleemikat Brasiilias 2019. aastal.

Uberi tagasivaade: vaadake viit poleemilist juhtumit fotorakenduses: Aline Batista / TechTudoUberi tagasivaade: vaadake viit poleemilist juhtumit fotorakenduses: Aline Batista / TechTudo

Uberi tagasivaade: vaadake viit poleemilist juhtumit fotorakenduses: Aline Batista / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Võistlejate löömine muudab võidusõidu kallimaks

Mõned Uberi autojuhid on rakendanud pettuse, mille nimi on "vibreeriv vibreerimine", et muuta sõitjatele sõitmine kallimaks ja suurendada nende võidusõidu eest makstavaid palku. Petuskeem seisnes rakenduse enda GPS-i vältimises, nii et reis tundus vajalikust pikem. Kelmuse saab teha ainult Androidi rakenduses ja see isegi neljakordistas reisi hinda.

Uber VIP pakub reisijatele ja parematele autojuhtidele eeliseid fotol: Reproduo / Rodrigo Fernandes platvormilUber VIP pakub reisijatele ja parematele autojuhtidele eeliseid fotol: Reproduo / Rodrigo Fernandes platvormil

Uber VIP pakub reisijatele ja parematele autojuhtidele eeliseid fotol: Reproduo / Rodrigo Fernandes platvormil

Juuli juhtumi ajal teatas Uber, et ta tegeleb eeskirjade eiramise vastu võitlemisega ja kui kasutajad teatavad riigipöördest, saab sõidukijuhti karistada. Kuid isegi selle karistuse korral ostsid mõned autojuhid isegi võltskontosid, et jätkata reisijate korjamist ja raha saada.

2. Võtke 7 000 R $ eest uinak

Uberi reisija otsustas reisi ajal uinakut võtta ja ärgates oli ta sihtkohast enam kui 160 kilomeetri kaugusel ning võistluse eest tasumiseks oli tema kontol 7 tuhat dollarit. See juhtum leidis aset oktoobris Inglismaal. Autos magades üle viie ja poole tunni sõitnud juht vaikis kogu reisi vältel. Kasutajad peavad selle olukorra paljastamiseks kasutama sotsiaalmeediat ja Uber ütleb, et töötab selle juhtumi võimalikult kiire lahendamise nimel.

3. Uber hakkab sobimatute teadete noomimist

Uber: draiverite ja kasutajate vahelisi vestlusi analüüsitakse, kui vestluse kaudu saadetakse ebasobivaid sõnu. Foto: reprodutseerimine / emotikonidUber: draiverite ja kasutajate vahelisi vestlusi analüüsitakse, kui vestluse kaudu saadetakse ebasobivaid sõnu. Foto: reprodutseerimine / emotikonid

Uber: draiverite ja kasutajate vahelisi vestlusi analüüsitakse, kui vestluse kaudu saadetakse ebasobivaid sõnu. Foto: reprodutseerimine / emotikonid

Alates aprillist on Uber ja Uber Eats hakanud keelama reisijaid, kes saadavad rakenduse sisemise vestluse kaudu ebasobivaid sõnumeid. Samm astuti klientide ja partnerite turvalisuse kaitsmiseks, vältides igasugust diskrimineerimist, vägivalda, solvavat või seksuaalset käitumist. Võttes märksõnade abil sobimatu keele tuvastamiseks, hakkasid ettevõtted deaktiveerima nende inimeste kontosid, kes rikkusid püsivalt nende eetikakoodeksi.

4. Kõige kallim tühistamistasu

Juulis muutis Uber, kuidas nõuda võistluse tühistamistasu. Sellest ajast alates on tasud varieerunud sõltuvalt juhi läbitud ajast ja vahemaast alates reisi kättesaamise hetkest kuni tühistamiseni. Enamikul juhtudel peab sissenõutav summa olema väiksem kui eelmine määramistasu, mis maksab R $ 7. Äärmuslikel juhtudel võib summa UberXi re?iimis nüüd 10 USD-ni hüpata.

5. Proconi teated draiveri tõttu

Procon de So Paulo teavitas Uberit juulis, kuna autojuht keeldus reisija vastuvõtmisest ühise juhi saatel. Kasutaja, kellel on föderaalseaduse 11.126 / 2005 alusel õigus loom viia oma sihtkohta, tuli juhi keeldumise ajal politseinikuga rääkima, kuid ametnik ütles, et ta ei saa 2005. aasta seaduse tõttu midagi teha. sel ajal rakendust ei eksisteerinud.

Uberi sõnul tagavad platvormi kasutustingimused, et see tagab puudega reisijate õigused ning reeglitele mittevastavatel sõidukijuhtidel on luba sõita läbi uurimise käigus peatatud rakenduste kaudu.

Uberis ja 99 kuvatakse "vibreerima vibreerima": kuidas teatada? Uurige seda TechTudo foorumist.

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike