Uber Works: ettevõte kaalub laienemist ajutise värbamise segmendile

Uber testib uut funktsiooni nimega Uber Works. See teenus koosneb lĂĽhiajaliste töötajate registreerimisest ja pakkumisest, keda saab ajutiselt palgata teatud täpselt määratletud ĂĽlesannete õigeaegseks täitmiseks. Ettevõte rõhutab, et see võimalus suudab rahuldada ettevõtteid, kes vajavad “spontaansete ĂĽrituste jaoks ootavaid töötajaid” või kuulsusi, “kes vajavad turvalisust” ĂĽhe või kahe päeva jooksul. Seda uut ettevõtet katsetatakse Chicagos, pärast katsetamist selle aasta alguses Los Angeleses.

Pange tähele, et seda teenust ei saa 100% konsolideeritud ettevõttes realiseerida, kuna see on alles testimise etapis ja ametlikult pole märke ettevõtte ettevalmistamise alustamiseks. Vastasel juhul võib Uber Worksist saada isegi Ameerika hiiglase teine ​​sissetulekuallikas.

Sõltumata selle “avastuse” tulemusest on tõde see, et see on ĂĽks paljudest ideedest, mis ettevõttel viimasel ajal on olnud äri mitmekesistamiseks. Pidage meeles, et ettevõte soovib avaldada ĂĽlevõtmispakkumise 2019. aastal. Selle laienemisstrateegia kaks head näidet on Uber Eats ning selle rollerite ja jalgrataste rendisĂĽsteemid.