contador gratis Skip to content

Uber Works on uus töökoha taotlus; vaata, kuidas see töötab

Uber Works on uus töökoha taotlus;  vaata, kuidas see töötab

Uber kuulutas kolmapÀeval vÀlja rakenduse Uber Works (vabade töökohtade leidmiseks ja mobiiltelefoni eest palga saamiseks) (2). Esialgu USA-s Chicago linnas saadaval olnud uus teenus vÔimaldab teil otsida ajutisi, hooajalisi ja mÀÀratletud vabu töökohti, mida pakuvad Uberiga partneriks olevad vÀrbamisfirmad.

LOE: Uber annab Brasiilias autojuhtidele allahindlust; Tofu

PĂ€rast töö tegemist saab töötaja rakenduse enda kĂ€est raha, mis on saadaval iPhone’i (iOS) ja Android-telefonidele. Uber ĂŒtles, et plaanib platvormi laiendada, kuid on praegu keskendunud ettevĂ”tte Chicago tegevuse edukuse tagamisele. SeetĂ”ttu pole Uber Worksi kĂ€ivitamise prognoose teistes linnades ja riikides, nĂ€iteks Brasiilias.

Üks kahest uuest Uberi teenusest vĂ”imaldab leida mobiiltelefoni kaudu erinevaid vahetusi – Foto: Disclosure / Uber

Uberi uus teenus vĂ”imaldab leida mobiiltelefoni kaudu erinevaid vahetusi – Foto: Disclosure / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo vÔrdlus

Uber Worksi eesmĂ€rk on aidata ettevĂ”tetel leida töötajaid vahetustega, vabakutseliste tegevuste vĂ”i ajutiste vabade töökohtade jaoks. Platvorm on ka alternatiiv töötajatele, kes otsivad tasulisi tegevusi vabal ajal, vĂ”i inimestele, kes töötavad eranditult vabakutseliste töötajatena. See teenus on teinud koostööd Ameerika Ühendriikide personaliotsinguettevĂ”tetega, et kaasata spetsialiste tööotsimisest teenuse eest tasumiseni.

Uber Worksile registreerimine nÔuab sellist teavet nagu isikuandmed ning muudatused kasutaja ja töö eelistustes. Lisaks on profiili tÀiendamiseks ja vÀrbajate platvormile meelitamiseks vÔimalik teavitada soovitud palka, isiklikke oskusi ja muid omadusi. EttevÔtted saavad omakorda kontrollida vÀrbamisprotsessi kÀigus kandidaatide andmeid ja vÀrvata töötajaid platvormi loodud virtuaalses keskkonnas.

Kasutajad saavad rakendust kasutada ka tööaja mÀÀramise ja teenuste eest tasumise tööriistana. Uber Works-i funktsioonide hulgas on seisakute haldamise ning tööl sisenemise ja vĂ€ljumise aja mÀÀramise vĂ”imalused – see funktsioon on oluline nĂ€iteks ĂŒletundide mÀÀramiseks. TöövĂ”tjal on juurdepÀÀs nendele andmetele kui omamoodi virtuaalsele kontrollpunktile, registreerides seelĂ€bi professionaalse töökorra.

2 töökohta ja maksed on mÀÀratletud rakenduses Uber Works – Foto: Divugação / Uber Works

Töökohad ja maksed on mÀÀratletud rakenduses Uber Works – Foto: Divugação / Uber Works

Uberi sĂ”nul on plaan pakkuda platvormil viivitamatult teenuseid, et parandada kasutajate tööoskusi. Selleks peab ettevĂ”te lĂ€birÀÀkimisi organisatsioonidega, kes toetavad töötajaid, kes peavad professionaalselt ĂŒmber Ă”ppima, et pakkuda veebikursusi vĂ”i nĂ€ost nĂ€kku tegevust Uber Works’i kasutajatele.

Rakendus kĂ€ivitati algselt ainult Chicagos ja eeldatavasti muutub see muudes kohtades jĂ€rk-jĂ€rgult kĂ€ttesaadavaks. Kuna aga tööreeglid on riigiti erinevad, vĂ”ib see algatus tekitada vaidlusi ja seaduslikes takistustes teatud kohtades – ja isegi Ameerikas endas.

Hiljuti lĂ”i California osariik seaduse, mis kohustas ettevĂ”tteid, kes kasutavad iseseisvaid lepinguid, liigitama töötajad ĂŒmber töötajateks, mitte vabakutselisteks vĂ”i vabakutselisteks. Seega tagab see algatus kĂ”ik tööÔigused, mis on klassifitseeritud riigi tööseadustega.

Kuidas leida WhatsAppis Chrome'i pistikprogrammiga töörĂŒhmi

Kuidas leida WhatsAppis Chrome’i pistikprogrammiga töörĂŒhmi