preferensi naik kendaraan

Uberi kasutajad saavad seada draiveri “vaiksesse reĹľiimi”

Uber pakub lõpuks funktsiooni, mida ettevõtte sõnul on tema kliendid juba ammu nõudnud: võimalus valida rakenduses võimalus, mis minimeerib reisi ajal juhiga vestlusi.

See vaikne režiim on praegu saadaval ainult Ameerika Ühendriikides ning Uber Black ja Uber Black maasturite premium-teenuste jaoks. Kliendil on rakenduses võimalus näidata, kas ta eelistab vaikida, rääkida või jätab valikud lihtsalt tühjaks. Selle funktsiooniga loodab Uber meelitada rohkem reisijaid oma mustale liinile, kus asuvad ettevõtte autopargi tippsõidukid.

See meede on osa uute funktsioonide reast, mille Uber on USA mustade segmentide jaoks pakkunud. Sellisena on kasutajatel nüüd võimalus, mis võimaldab neil eelnevalt oma pagasit kandvast märku anda, et juhid saaksid parkida sinna, kuhu nad sobivad, et aidata neid autosse laadida. Toatemperatuuri saab ka reisija eelnevalt seadistada, et juht saaks kliimaseadet reguleerida juba enne klientide pealevõtmist.

tek uberi sõidu eelistus “data-title =” uber sõidu tehniline eelistus – Uberi kasutajad saavad draiveri panna “vaiksesse reĹľiimi” – SAPO Tek “> sõidukisõidu eelistused

Uberi tootejuht Aydin Ghajar ĂĽtles Tech Crunchile, et ettevõtte eesmärk on luksussegmendis “luua suurem erinevus kõrgema klassi toodete ja tavaliste toodete vahel, et rohkem reisida”. Uber Blacki teenus maksab keskmiselt kaks korda rohkem kui kõige populaarsem Uber X.

Uber asutati luksusautoteenusena, mida saab tellida nutitelefoni rakenduse kaudu. Kuid just odava Uber X-teenuse kasutuselevõtt surus ettevõtte praegustesse mõõtmetesse.