Uberi kohta seitse saladust, mida autojuhid tahavad teada saada

Uberi kohta seitse saladust, mida autojuhid tahavad teada saada

Uberi juhid teavad Androidi ja iPhone’i (iOS) transpordirakenduste toimimise kohta teavet, mida reisijad sageli ei tea. Rakendusest teenuste pakkumiseks teab juht ĂĽksikasjalikke reegleid hindade, allahindluste ja hindamissĂĽsteemi kohta.

Neljaukselise auto ja konditsioneeri omamine on ettevõtte partneriks saamise eeltingimus, kuid näiteks kuulide või vee pakkumine pole kohustuslik. Kas olete uudishimulik? Järgmises loendis TechTudo eraldab Uberi kohta seitse saladust, mida autojuhid tahavad teada.

Uberi 7000 R $ reis oli kuu tipphetk; vaata

1/3 Avastage seitse Uberi kohta käivat saladust, mida soovite teada – Foto: Avalikustamine / Uber

Uberi kohta saate teada seitse saladust, mida soovite teada – Foto: avalikustamine / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Liigutage rahvarohkest piirkonnast eemale, et paluda joosta

Lahkumine väga hõivatud kohast, näiteks kontserdisaalist pärast suure etenduse lõppu või jalgpallimängu lõppedes, võib reisimiseks maksta rohkem. Niisiis, kui võimalik, kõndige mõne kvartali kaugusel rahvahulgast, et paluda jooksu või oodata, kuni inimeste kontsentratsioon langeb. See säästab teie raha ja hõlbustab autojuhtidel teid üles leida.

2. Reisi eest tasumise pakkumise asemel saatke rakendus sõbrale

Kui reisite sõbraga, kellele pole installitud Uberi rakendust, ärge pakkuge reisi eest oma isikliku kontoga maksmist. Selle asemel paluge neil rakendus installida ja jagada menüüs „Reiside allahindlused” saadaolevat sooduskoodi. Kui suunate kellegi Uberit proovima, pakub ettevõte teile kuni 8-dollarise allahindlusega sõitu. Nüüd, kui teie sõber on rakenduse installinud, kasutage ära ja jagage oma reisikontot platvormil ise.

3. Ă„ra pane juhti ootama

2/3 Uberi juhtide ootamine võib vähendada reisijate hinnanguid – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Uberi juhtide ootamine võib vähendada reisijate hinnanguid – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Paljud ei tea, kuid reisijaid hindab mitte ainult juht. Uberis hindavad autojuhid ka kliente. Positiivse hinnangu tagamiseks ja selleks, et saaksite siseneda spetsiaalsetesse programmidesse nagu Uber VIP, on oluline, et te lisaks viisakusele ei lubaks juhil enne reisi liiga kaua oodata.

Tasub meeles pidada, et Uber nõuab sõitjatelt minutitasu, mis paneb juhi lähtekohas ootama rohkem kui kaks minutit (või viis, olenevalt linnast). “Autojuhid üritavad õigel ajal väljumiskohta jõuda. Reisi peaksite taotlema siis, kui olete lähtekoha lähedal ja valmis juhiga kohtuma, ”kinnitas KKK-teenus.

4. Enamik autojuhte teavad reisi eesmärki ainult siis, kui te autosse istute

See meede on mõeldud selleks, et takistada autojuhtidel keeldumist teatud piirkondades võistlemast – see on taksojuhtidega seotud suhteliselt tavaline kaebus. Kuid mais otsustas Uber juhi taotlusi täita ja reegleid ĂĽmber hinnata. Ettevõte on lansseerinud funktsiooni, mis võimaldab juhtidel enne võistluse alustamist näha, kuhu minna. See funktsioon on saadaval lisaks teatud teistele linnadele ka lõunapoolinnades (FlorianĂłpolis, Curitiba ja Porto Alegre), kuid ei kehti lennujaamast reisimise kohta. Varsti laiendatakse ressursse kogu Brasiilias.

5. Igal autol peab olema neli ust ja konditsioneer

3/3 Uberis peavad autodel olema neli ust ja konditsioneer – Foto: Disclosure / Uber

Uberis peavad autodel olema neli ust ja konditsioneer – Foto: Disclosure / Uber

Õigesti. Uberi eeskirjade kohaselt peab kõigil autodel olenemata režiimist (Uber Together, UberX ja Uber Select) olema konditsioneer ja neli ust. Musta kategoorias, mis võimaldab kasutajatel taotleda kvaliteetset sõitu sedaaniga, on nahkistmed kohustuslikud.

6. Kommi ja vee pakkumine pole kohustuslik

Ehkki neist sai ettevõtte tegevuse alguses omamoodi Uberi visiitkaart, ei olnud need esemed kohustuslikud. Kuulide ja vee jagamine reisijatele on vaid ettevõtte soovitus teenuse parandamiseks ja klientide paremaks reisikogemuseks nautimiseks. Lisaks peavad autojuhid, kes soovivad esemeid pakkuda, ise need tagasi ostmata.

7. Madalate tulemustega draiverid on rakendusest keelatud

Uber nõuab, et autojuhtidel oleks rakenduse kaudu teenuste jätkamiseks keskmine hinnang vähemalt 4,7 tärni – skaalal ĂĽks kuni viis. Madalama skooriga draiverid saavad ettevõtetelt e-kirju, kus on hoiatused, et oma tava paremaks muuta. Äärmiselt madala korduste või palgaastme korral võib juht peatada või keelata transpordirakenduse kasutamise. Seega on oluline, et oleksite autojuhile antud tähtede suhtes õiglane. Kui te hindamist kahetsete, siis tea, et menĂĽĂĽs “Teie reisid” on võimalik juhi arvestust parandada.

Läbi Uber (1, 2, 3) ja Digest Reader

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega