Uberi rakendus saab oma uues värskenduses rohkem kiirust

Eile uus värskendus kasutajalt Uber, Mis on täielikult renoveeritud, et pakkuda juhile helistamisel rohkem väledust ja kiirust.

Neile, kes veel ei tea, on Uber eratransporditeenus, mis eksisteerib mitmes Brasiilia linnas (loe lähemalt sellest teisest artiklist). Selle visuaalne identiteet on sel aastal läbi teinud olulisi muudatusi ja nüüd toob see rakenduse, mis on selle loojate sõnul optimeeritum ja hõlpsamini kasutatav, keskendudes nende praktilisele kasutamisele, kellel on kiire, mida nad tahavad saada.

Vaadake, mis on muutunud:

Alustage eesmärgist

Nüüd, kui avate Uberi rakenduse, küsib see kõigepealt, kuhu soovite minna. Seni peate kõigepealt ütlema, kus te olete, ja alles siis näitama lõppeesmärki. Väga huvitav on autole helistada enne sihtkohta jõudmist (minu arvates säästab see aega), kuid nad usuvad, et kiirem on kõigepealt öelda, kuhu soovite minna, ja seejärel teavitada teid oma asukohast. Igapäevane kasutamine näitab meile, kas see töötab paremini või mitte.

1101_uber1

Hüppa oma sõbra juurde

Kas peate kohtuma kellegagi teie kontaktidest? Nüüd saate näidata tuttavat, kes on teie telefoniraamatus registreeritud, ja rakendus saadab talle sõnumi, paludes teil oma asukohta jagada. Kui ta nõustub, jälgitakse marsruuti ilma, et peaksite aadressi sisestama. Muidugi peavad Uberi rakenduse installima ka teised inimesed.

uber2

Nutikas otsetee

Rakendus pakub nüüd otseteid üldistele eesmärkidele, nagu teie kodu, töökoht või mõni muu aadress, mida sageli külastate. Need on aja järgi automaatsed otseteed, mille on loonud rakenduse tehisintellekt. Näiteks kui lahkute alati hommikul Uberisse tööle minemiseks, näitab see teile otseteed tööle; Kui lähete pärastlõunal jõusaali minema, näete praeguse rakenduse avamisel seal otseteed. Samuti saab see integreerida teie kalendriga (kui lubate) sündmuste, lendude ja kohtumiste otseteede loomiseks.

uber3

Selgem reisimisvõimalus

Mis tüüpi autot tellida, on lihtsam otsustada. Mõnes suurlinnas (näiteks São Paulos) on mitu autovalikut, näiteks UberX, UberBLACK, UberBAG, UberBIKE jne. Nüüd, kui tellite auto, näitab rakendus teile ligikaudseid hindu kõrvuti, nii et saate valida, millist tellida.

uber4

Reisivoog

Reisi ajal on teil rakenduses rohkem teavet, näiteks eeldatav saabumisaeg, sõidukulud ja isegi autos mängiv muusika, kui juht kasutab integreerimist Pandora või Spotify’ga. Samuti muutub marsruudi ajal marsruudi muutmise võimalus lihtsamaks.

1101_uber2

Vaadake muudatuste ametlikku videot:

Uudised tunduvad üsna lahedad, kuid tegelikult saame teada, kas nad on praktikas paremad, pärast nende igapäevast testimist. Kui testite meie ees, jätke oma muljed siia kommentaaridesse. ?

Teenus on Brasiilias viimase aasta jooksul kiiresti kasvanud ja Uberil on juba rohkem kui 25 linna: Belo Horizonte, Brasília, Campinas, Campo Grande, Caxias do Sul, Curitiba, Florianópolis, Fortaleza, Goiânia, João Pessoa, Juiz de Fora, Londrina, Maceio, Natal, Porto Alegre, Recife, Ribeirão Preto, Rio de Janeiro, Salvador, Santos, São Luís, São Paulo, Sorocaba, Teresina, Uberaba ja Uberlândia (linnad, kus Uber on isegi nimeliselt) ja Vitória. Meie käsutuses oleva teabe kohaselt peab São José dos Campos (SP) olema järgmine võitja.

Kui te pole veel Uberit tuttav või olete just oma linna jõudnud, vaadake meie testi ja saate selle kohta lisateavet.