contador gratis Saltar al contenido

Uberi saladustega nimekiri tõsteti esile novembris Tootlikkus

"Unustasin oma telefoni Uberis": kuidas taastamiseks ühendust võtta | Vedu

Muude silma paistavate probleemide hulgas on muudatused CNH Digitali rakenduses, mis hakkab näitama SIM-i lõppu, ja rakenduses koos positsiooniga kamasutra mis aitab parandada partnerlussuhteid. Vaadake mobiilirakenduse kümmet enim loetud artiklit TechTudo novembris.

Pahavararakendust on alla laaditud enam kui 2 miljardit korda; tea, kuidas kustutada

Uberi saladust tõsteti esile TechTudos novembris. Foto: Divulgao / UberUberi saladust tõsteti esile TechTudos novembris. Foto: Divulgao / Uber

Uberi saladust tõsteti esile TechTudos novembris. Foto: Divulgao / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Mõningaid reegleid ja teavet Uberi töö kohta teab juht, kuid sõitjad ei pruugi neid teada. Sellest loendist selgub näiteks, et juht teab reisi eesmärki alles pärast kasutaja lahkumist ning kohustuslik, et igal autol oleks neli ust ja kliimaseade. See artikkel sisaldab ka näpunäiteid käitumise kohta, näiteks rahvarohkete alade vältimine võistluse palumiseks.

2. Uberil on reisijate eeskirjad

Uberil on käitumisjuhend, mis sisaldab reegleid, mida reisijad peavad järgima, et reis oleks turvaline ja mugav nii neile kui juhile. Selles loendis on kokku mõned keelatud asjad, mis võivad panna kasutajad kaotama juurdepääsu platvormile, näiteks sobimatu keele või liikumiste säilitamine, autojuhtide ahistamine, pettuste toimepanemine ja tulirelvade kandmine.

3. CNH Digital saab uusi funktsioone

CNH Digitali saab valideerida mobiiltelefoni kaudu, ilma Detrani postituseta. Foto: Reproduo / Paulo AlvesCNH Digitali saab valideerida mobiiltelefoni kaudu, ilma Detrani postituseta. Foto: Reproduo / Paulo Alves

CNH Digitali saab valideerida mobiiltelefoni kaudu, ilma Detrani postituseta. Foto: Reproduo / Paulo Alves

Digitaalne liikluse rahakott (CDT) on omandanud uusi funktsioone Androidi ja iPhone'i (iOS) rakendustes. Tööriist, mis toimib paberdokumentide ametliku asendajana, teatab juhile, kui CNH hakkab aeguma. Lisaks võimaldab see rakendus teil tutvuda ka juhi nimel registreeritud rikkumistega.

4. Kamasutra rakendus võib suhteid parandada

Kamasutra seksipositsioonide rakendus, mis on Androidis tasuta allalaaditav, sisaldab illustratsioone kamasutra paaride ilmumiseks intiimsetel hetkedel. Võimalik on pääseda juurde loenditele, kus on enam kui sada seksuaalset positsiooni erinevatest kategooriatest, näiteks oraalseks, istumine, seismine, naised või mehed.

5. Nubank väljastab kaarte kasutajate kaitsmiseks

Nubank avaldab uuesti kolm tuhat krediitkaardikasutajat Foto: Divulgao / NubankNubank avaldab uuesti kolm tuhat krediitkaardikasutajat Foto: Divulgao / Nubank

Nubank avaldab uuesti kolm tuhat krediitkaardikasutajat Foto: Divulgao / Nubank

Nubank teatas, et annab oma baasist välja kolm tuhat füüsilist ja virtuaalset krediitkaarti. Samm astuti ennetavalt, et vältida nende klientide sattumist väidetava pettuse ohvriks. Pangauuringute kohaselt tehakse tehingute analüüsi ettevõtetes, kellel on olnud probleeme algatusi motiveerivate probleemidega. Mõjutatud kliente on teavitatud e-posti teel.

6. Mida tuleb teha, et mitte häirida Uberi juhti

Überjuhid võivad võistluse ajal sõitjaid häirida. Mõne kasutajate suhtumise tõttu võivad sõidukijuhid kaevata platvormi kasutajate üle ja anda madalaid hinnanguid. Nende toimingute hulka kuuluvad autojuhi ootamise panemine, alkoholi tarvitamine reisi ajal, autoukse lükkamine ja vale sihtkoha aadressi sisestamine.

Rakenduspõhine bussiteenus UBus pakub reisimist riikide vahel Foto: Rubens Achilles / TechTudoRakenduspõhine bussiteenus UBus pakub reisimist riikide vahel Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Rakenduspõhine bussiteenus UBus pakub reisimist riikide vahel Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Ubusi ja Buseri platvorm on transpordirakendus, mida tuntakse bussi Uberi nime all. See teenus pakub pileteid linna-, linnade- ja riikidevahelistele reisidele madalama hinnaga kui traditsioonilised. Broneerimine toimub otse mobiilirakenduse kaudu ja maksmine toimub krediitkaardiga.

8. Läbipaistva ekraaniga Android

Siit saate teada, kuidas muuta oma mobiiliekraan Live tapeedi abil läbipaistvaks. Foto: Reproduo / Helito BeggioraSiit saate teada, kuidas muuta oma mobiiliekraan Live tapeedi abil läbipaistvaks. Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Siit saate teada, kuidas muuta oma mobiiliekraan Live tapeedi abil läbipaistvaks. Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Rakendus Live Wallpaper võimaldab muuta Androidi ekraanid läbipaistvaks. See rakendus kasutab kaamera tehtud pilte elavate taustapiltidena, kuvades ekraanil rakendusi, mis on paigutatud kõigele, mis keskkonnas toimub. See õpetus näitab, kuidas teenuseid installida, kuid pidage meeles, et see rakendus võib vähendada aku tööiga.

9. Google blokeerib Xiaomi rakenduse

Xiaomi telefonidele tehasesse installitud rakendus Quick Apps on blokeeritud täiendava Androidi kaitse teenusega Google Play Protect. Google'i sõnul kujutab see rakendus kasutajaandmetele turvariski, kuna lisaks heli ja video salvestamisele saab see koguda suures koguses kasutajateavet ja mandaate, näiteks IMEI ja SIM-kaardi andmeid, mida saab kasutada suunatud reklaamide saatmiseks.

10. Rakendus müüb tooteid madala hinnaga

Club Factory võimaldab teil osta tooteid tehasehindades Foto: Reproduo / Helito BeggioraClub Factory võimaldab teil osta tooteid tehasehindades Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Club Factory võimaldab teil osta tooteid tehasehindades Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Selles artiklis selgitatakse, kuidas kasutada Hiina tehaseid Club Factory, mis on sarnane oma otseste konkurentide AliExpressile ja Wishile. Selle platvormi kaudu on võimalik osta elektroonilisi kaupu, rõivaid, mänguasju madalama hinnaga kui turul kasutatavad. Sarnaselt konkurentidega võib tarneaeg võtta mitu kuud ja peate võib-olla maksma vastuvõtutasu.

uberAIR: tutvuge Brasiilias katsetatavate Uberi lendavate autodega

uberAIR: tutvuge Brasiilias katsetatavate Uberi lendavate autodega