contador gratis Skip to content

Ubisoft ja Mozilla töötasid koodi jaoks vÀlja tehisintellekti viisardi

Ubisoft ja Mozilla töötasid koodi jaoks vÀlja tehisintellekti viisardi

Las Vegases toimunud DICE tippkohtumisel 2019 teatas Ubisoft partnerlusest Mozillaga Clever-Commit koodijuhendi vÀljatöötamiseks ja juurutamiseks. See on tehisintellekti tehnoloogia, mille on vÀlja töötanud Ubisoft, et aidata oma programmeerijatel hinnata koodireas tehtud muudatusi esilekerkivate vigade tuvastamiseks. TeisisÔnu Ôpib tehisintellekt varasematest vigade tuvastamise protsessidest ja nende parandustest, tuues programmitöö kÀigus esile tulevased muudatused.

Tarkvara tootmise ajal, olgu see siis videomĂ€ng vĂ”i brauser, on ĂŒks peamisi “Ă”udusunenĂ€gusid” see, et iga kord, kui viga parandatakse, vĂ”ivad muudatused tekitada “kĂ”rvalmĂ”ju”, mis pĂ”hjustab uusi vigu.

Ubisofti avalduse kohaselt vĂ”eti Clever-Commit tehnoloogia prototĂŒĂŒbina nimega Commit-Assistant eelmisel aastal oma Montreali haru teaduslaboris koostöös Concordia ĂŒlikooliga. Seda tehnoloogiat testitakse ettevĂ”tte Gallic videomĂ€ngude tootmisel kogunenud andmete pĂ”hjal. SeejĂ€rel viiakse see tehnoloogia vĂ€lja kirjastusettevĂ”tte pĂ”hitehnoloogiasse, eesmĂ€rgiga arendada, kohandada ja juurutada seda tootmisprotsessis ĂŒlemaailmses stuudiovĂ”rgus.

Ubisofti sÔnul vÔimaldab see tehnoloogia vigu kiiresti tuvastada ja parandada, aidates meeskondadel vÔimalikult vÀheste vigadega mÀnge kÀivitada. Mozilla aitab kaasa tarkvara Clever-Commit vÀljatöötamisele ja juurutab Firefoxi tootmise töövoogu tehnoloogia, tÀiustab programmeerimisprotsesse, tuvastab vigade mustreid ja osutab vÔimalikele parandustele. Nii kÀivitatakse brauseri stabiilsem versioon, mis vÀhendab veelgi plaastrite vÀljatöötamise aega ja kulusid.

Ubisoft ja Mozilla ĂŒtlevad, et tehisintellekti kasutamine muudab tootjad produktiivsemaks, investeerides rohkem aega mĂ€ngude funktsioonide ja nende jĂ€rgmise toote loomisse, mitte vigade parandamisse. Samuti on vastavad vĂ€rskendused kiiremad, rohkemate funktsioonidega ja ennekĂ”ike stabiilsemad.