Ubisoft pakub klassikalisest ajastust tasuta õppereise Kreekasse ja Egiptusesse

Assassin’s Creedi sarja ĂĽks sĂĽmboolsemaid aspekte on ajalooline ajastu, kus tegevus toimub. Viimane väljakuulutatud mäng viib näiteks Assassin’s Creed Valhalla nime all tagasi viikingite päevale. Kuid koos auhinnatud mänguga toodab Ubisoft Origins ja Odyssey uusi variatsioone, et muuta see ekskursiooniks Vana-Egiptuse ja Kreeka klassikalise ajastu kaudu.

Selles versioonis on tegevus, vägivald, narratiiv ja missioon maha tõmmatud, jättes vaid stsenaariumide uurimise. Origins’i tuuri kohta, mis on muuseumi reisijuht, on saadaval 75 interaktiivset ekskursiooni, mis on täis ajaloolisi fakte.

Odüsseia versioonis on 29 piirkonda ja sadu jaamasid, kus on saadaval suhtluspunktid, mis on jagatud viieks erinevaks teemaks: filosoofia, kuulsad linnad, kreeklaste igapäevaelu, sõjad ja loomulikult Kreeka eakate fantastilised müüdid ja legendid.

Need võimalused vastavad paljude õpetajate soovile kasutada seeria mänge õppevahendina, mis jääb täiskasvanute sisu tõttu alles seikluse videolõikude abil.

Kuigi Discovery Tours on osa kõnealusest tasuta mängust, on see arvutis ka umbes 20 euro eest müügil. Kuni 21. maini saab neid aga tasuta lunastada, kuid jäävad neile igaveseks, Ubisofti veebisaidil, osa „Play Your Share. Kodus mängimine ”.