Ubisoft reisib klassikalisest ajastust tasuta haridusse Kreekasse ja Egiptusse - arvutid

Ubisoft reisib klassikalisest ajastust tasuta haridusse Kreekasse ja Egiptusse – arvutid

Assassins Creed sarja üks sümboolsemaid aspekte on ajalooline periood, mil tegevus aset leidis. Uusim välja kuulutatud mäng viib meid näiteks viikingiajastu tagasi nimega Assassins Creed Valhalla. Kuid lisaks auhinnatud mängule on Ubisoft tootnud uusimaid päritolu ja Odüsseia variatsioone, et muuta see ringreisiks läbi Vana-Egiptuse ja Kreeka klassikalise ajastu.

Selles versioonis on tegevus, vägivald, jutustamine ja missioon läbi kriipsutatud, jättes vaid stsenaariumi uurimise. Mis puutub muuseumi giidiks olevasse Originsi tuuri, siis on saadaval 75 interaktiivset ekskursiooni, mis on täidetud ajalooliste faktidega.

Odüsseia versioonis on 29 piirkonda ja sadu jaamasid koos interaktsioonipunktidega, mis jagunevad viide erinevasse teemasse: filosoofia, kuulsad linnad, kreeklaste igapäevane elu, sõjad ja muidugi müüdid ning Vana-Kreeka fantastilised legendid.

Need valikud vastavad paljude õpetajate soovile kasutada mänguseeriaid õppevahendina, mis jääb täiskasvanutele mõeldud sisu tõttu alles ainult seikluste videote salvestamiseks.

Discovery Tours, ehkki see on osa kõnealusest tasuta mängust, müüakse arvutites ka umbes 20 euro eest. Kuni 21. maini saab need tasuta lunastada, kuid jäävad igavesti nende juurde Ubisofti veebisaidil kampaania Play Your Part osana. Mängige kodus.