Ubuntu 16.04 Budgie Remix võidab vabastamiskandidaadi

A Vabastage kandidaadid see on installi ISO, mis, nagu nimest osutab, kandideerib käivitamiseks, umbes nagu Final Beta, enne kui süsteem tegelikult käivitub. Selle Ubuntu versiooni eesmärk on pakkuda Budgie Desktop Soluse jaotuses kanoonilise ökosüsteemi jaoks.

Isegi Ubuntu looja Mark Shuttleworth ĂĽtleb, et soovib näha Budgie’d kui Ubuntu ametlikku “maitset”, samuti Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, Ubuntu Gnome ja paljusid teisi.

Siiani on Budgie Desktopiga versioon välja töötatud kogukonna poolt ja Canonical ei tunnusta seda ametliku tuletisena, kuid sõltuvalt Ubuntu Budgie Remixi versiooni 16.04 edukusest “koht päikese käes” Ubuntu versioonis 16.10 “koht päikese käes”, mis oktoobris välja tulemas, tuleb see tagada.

Kas olete uudishimulik? Kas soovite testida Ubuntu 16.04 LTS Budgie Remixi? Allalaadimislehe avamiseks klõpsake allolevat nuppu.

Kui te ei soovi Ubuntu Budgie Remix ISO-d alla laadida, pidage meeles, et saate installida liidesed ka juba kasutatavasse Ubuntu ja liidese versioon peaks varieeruma vastavalt teie kasutatavale Ubuntu versioonile. Vabastage kandidaadid kavatseb teile anda ainult siis, kui kasutate installimiseks Ubuntu 16.04 selle õpetuse kaudu.

Järgmine!