Ubuntu 18.04 LTS sisaldab süsteemi uut rakendust GNOME Tasks

Astu edasi maailma GNOME, Ubuntu 18.04 LTS mis ilmub käesoleva aasta aprillis (ilma Waylandi vaikimisi) on just lisanud uued rakendused süsteemi standardsesse installi. GNOME-i ülesanded (GNOME-i tööprogramm).

SEE GNOME korraldajavõi GNOME-i ülesanded, Brasiilia portugali keeles, on rakendus, mis võimaldab teil märkmeid teha ja ülesandeid ülesandeloendisse paigutada.

Tootlikkusrakendused on GNOME ökosüsteemis olnud pikka aega ja nende arendajaks on peamiselt brasiillane Georges, kes töötab ka Endlessis. Me räägime temaga selles DioCastis (allpool). Selles osas kommenteeris Georges GNOME-kava arengut 13 minutiga ja 11 sekundiga.

Tööriist võimaldab teil korraldada oma ülesandeloendeid tähtsuse, päeva, hierarhia järjekorras ja võimaldab isegi värvide kohandamist, nii et saate rakendusest lahkuda soovitud viisil.

GNOME-i ülesanded

Kui kasutate Ubuntu 17.10, on seda võimalik installida GNOME tarkvara kaudu. Sama rakendus on saadaval ka teiste liideste jaoks ja Flatpaki kaudu. Kes testib minusugust esimest Ubuntu 18.04 LTS (alfa-eelset) pilti, peab lihtsalt süsteemi värskendama ja rakendus lisatakse.

Järgmine!