Ubuntu 19.10 GNOME võib vastu võtta Unity-laadseid uudiseid

Oktoobris käivitame Ubuntu 19.10 Eoan Ermine, mis lubab kasutajakogemust pidevalt täiustada, alates standardsetest teemadest kuni vähem visuaalsete, kuid mõjutavate osadeni riistvara tutvustus, nagu hübriidkaardi puhul.

Kui GNOME-i kolimine oli tehtud, Ubuntu toob mitu laiendust mis säilitab ligilähedaselt vanas graafilises keskkonnas eksisteerinud kogemuse. Ăśks neist muudatustest on “Dash to Dock” laiendist tuletatud “Ubuntu Dock”, mis on GNOME keskkonnas väga populaarne ja peaks saama huvitavaid täiustusi.

Kõik, mida saame vaadake GitHubi, idee on tuua dokki prügikastiikoon ja eemaldatav seade.

Idee on luua Unity baariga sarnane kogemus

See funktsioon tuleks lisada järgmisesse versiooni Dash to Dock ja selle tulemusena lisatakse see ka Ubuntu Docki. Praegu on tarkvarale lisatud mõned huvitavad funktsioonid ja mõned puuduvad.

Saadaolevate ressursside hulgas on:

  • PrĂĽgikasti ikoon peegeldab selle olekut, olgu see siis tĂĽhi või mitte, ja pakub võimalust prĂĽgikasti tĂĽhjendada, paremklõpsates ikooni;
  • Ilmuvad ka eemaldatavate seadmete ikoonid ja paigaldatud helitugevused koos nende väljutamisvõimalusega;
  • Selle ikooni kuvamiseks või kuvamiseks on seadetes eelistus. Ja mis pole ikka veel õnnestunud:
  • Ikka pole võimalust kasutada lohistamist töölaua prĂĽgikasti või failihalduri jaoks;
  • PrĂĽgikastiikooni ei saa riba kummagi otsa kĂĽlge kinnitada, nagu ka lõpuni, samamoodi nagu Unity.

Tagaajamine?

Loodan, et sellised uudised tulevad, isegi kui need pole veel täiuslikud. Teatud Unity funktsioonid on hindamatud ja oleks väga huvitav tuua need kas või osaliselt tagasi Ubuntu keskkonda.

Mõni aeg tagasi tegime artikli, mis õpetab teid GNOME-i ribal prĂĽgikastiikooni loomist, mitte nii täielikku kui see “Doc Dash”, kuid see võib olla hea ajutine asendaja vaadake seda siit.

Kas kahtlete? Liituge meie ametliku foorumiga ja aidata Diolinuxi kogukonnal areneda.

Järgmine!