Ubuntu 20.04 toob GameMode’i vaikimisi

Lähenedes Ubuntu 20.04 lõpliku versiooni ilmumisele, teatas Canonical ühe uusima tarkvara nime, mis installitakse vaikimisi levitamisse. See on Mängurežiim, tarkvara, mille on välja töötanud Feral Interactive ja mille eesmärk on parandada mängu jõudlust Linuxis.

Rohkem jõudlust, vähem klemme

GameMode’i lisamine Ubuntu standardvarustusse on kindlasti hea uudis meile kõigile, Linuxile ja mängude fännidele.

Kuigi seda ametlikult Canonical ei paku, saab GameMode’i kasutada Ubuntu eelmistes versioonides a AKP pakkus Feral ise.

See pole täna võimalik installige PPA Ubuntu vaid mõne hiireklõpsuga, ilma terminalideta. Enamik Interneti PPA-sid hõlmavatest õpetustest lähevad kaugemale ainult protseduuride kuvamisest käsurea kaudu, mis tähendab, et paljud kasutajad ei tea, et protseduuri sooritamiseks on vaja isegi terminali.

Ajutine vajadus terminali kasutamiseks on üks asi, mis hoiab Linuxi kasutajaid töölauast eemal. Ja see, et GameMode on ametlikes hoidlates ja vaikimisi süsteemi installitud, ei tule kõne allagi, kui kasutaja ei pea Internetist õpetusi otsima.

Punktid Ubuntu jaoks!

GameMode’i kasutamine Ubuntu 20.04-s

Kasutate Ubuntu 20.04 beetaversioon Saate nautida GameMode’i kohe!

Tarkvara kasutamiseks Steam-mängudega klõpsake linki hiire parem nupp oma Steami teegi mängu nime kohta klõpsake nuppu “vara“, Siis klõpsake”Määra käivitusvalikud“, Kleebi rivistama ja klõpsake nuppu “hästi

gamemoderun %command%
enable-gamemode-steam-ubuntu-20.04

Kui soovite kasutada GameMode’i mängus / tarkvaras, mis pole Steamist, kasutage allolevat käsku:

gamemoderun ./nome-caminho_do_app

Teine võimalus GameMode’i kasutamiseks mitte-Steami mängudes on kasutada menĂĽĂĽtoimetajat nagu käesolevas artiklis näidatudja lisage enne rakenduse käivitamise käsku “gamemoderun”.

“Seemnest seemneni …”

Vaikimisi Ubuntusse lisatud GameMode on üks paljudest väikestest faktidest, mis koos teevad “Linuxist” veelgi paremaks süsteemiks mängimiseks.

Kuigi see võib tunduda “vähe”, võib GameMode paljude mängude jõudluses märkimisväärselt muutuda. Ehkki see on suunatud mängule, saab GameMode’i kasutada Linuxi mis tahes tarkvara jaoks.

See muudab rohkem mängijaid oma lemmikmängude pingviinisüsteemis jõudlusega rahulolevamaks. Rahulolevate kasutajate arvu suurendamine suurendab ka levitamisele saabuvate uute kasutajate arvu ja sellest tulenevalt ka Linuxi nähtavust arendajate juuresolekul.

Viimastel aastatel on tehtud palju selliseid väikeseid samme, mis on toonud “Linuxi” sinna, kus see praegu mängimise väga elujõulise platvormina asub. Ja iga päev tehakse veel palju samme, mis viivad avatud lähtekoodiga kogukonna järk-järgult edasi mängumaailma.

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Liituge foorumis meie kogukonnaga Diolinux Plus!

See on kõik, kõik! ?