Ubuntu DDE Remix, teine ​​projekti kandidaat ametlikuks Ubuntu maitseks

Deepini distro välimusega ja alates Debiani baasi kolimisest jääb küsimus, kas on võimalik ilusaid graafilisi liideseid kasutada ka teistes jaotustes, näiteks Fedora ja Manjaro. Täna toome teile selle „lahingu” jaoks veel ühe distro, Ubuntu DDE Remix.

Teade tehti Twitteri konto kaudu 5. aprillil, öeldes kõigile tere ja kutsudes süsteemi testima.

Ubuntu DDE Remix põhineb Ubuntu 20.04 LTS Focal Fossa, mis on endiselt beetaversioon, samas kui Deepin Desktop Environment (DDE) versioon on versioonis 5.0. Pidage meeles, et see pole veel ametlik Ubuntu projekti maitse.

Meil on kanalil video, mis annab sellele Ubuntu DDE testversioonile esmase ĂĽlevaate.

Kui soovite alla laadida ja testida seda uut maitset, mis kehtib ametliku olemise kohta, pääsete lihtsalt siia allalaadimislingile.

See projekt on väga paljutõotav ja järjepidev, kuna projekti looja Arun Kumar Pariyari sõnul on nende eesmärk proovida pakkuda DDE-le “kahest maailmast” parimat, Ubuntu +, et pakkuda parimat kasutuskogemust. Täielikku avaldust saate vaadata Forbesi artiklist, mille on kirjutanud meie kolleeg Jason Evangelho.

Samuti usun, et sellel uuel Remixil on palju rohkem tulevikku kui teisel projektil, Ubuntu Cinnamon Remixil, millest me siin blogi jaoks ka loo teeme. Kaneeliga Ubuntu Remix ĂĽritab minu arvates otseteedest mööda minna ja läbib paar sammu, näiteks ei vali väljaande postitamise kohta (väljalaskemärkmed) ja ka seda, kuidas see teie Remixi “teeb”, mis meile teadaolevalt on tehtud MacBook devi VM, mille leidsin väga vigasena, kuid jätan selle teiseks võimaluseks?

Kuid andke meile kommentaarides teada, kas olete uue Ubuntu Remixi proovimise üle põnevil ja kui olete proovinud oma kogemusi.

Kui teil on kahtlusi, pöörduge meie Diolinux Plus foorumi poole, näeme järgmises artiklis, suured kallistused!