Ubuntu saab React Native’i tuge ning Androidi ja iOS-i rakendused võivad sĂĽsteemi jõuda

Canonical on teinud Snap-paketiga olulise sammu Ubuntu rakenduste arendamise võimaldamisel – saate siin Snapi paketist aru – Tänu Facebooki välja töötatud React Native raamistiku vastuvõtmisele saate aru:

Canonical teatas olulisest uuest funktsioonist, Facebooki raamistiku toetusest React Native, mis võimaldab koos React.js-ga Androidile ja iOS-ile välja töötatud rakendustel koos Unity 8-ga portatiivselt ja Ubuntuga suhelda.

Pakett Snap võimaldab arendajatel luua süsteemis töötavaid pakette, olenemata seadmest, milles töötab Ubuntu, Desktop, Server, Mobile või IOT.

Reageeri Native võimaldab arendajatel luua rakendusi, millel on võimalus töötada mitmel platvormil ja suhelda operatsioonisĂĽsteemi graafilise liidesega, olenemata sellest. Ametlik looge GitHubis leht näitab esimesi samme neile, kes soovivad Ubuntu React Native’iga töötada.

Lisateavet React Native kohta leiate Facebookist

See ei tähenda, et kõik Androidi ja iOS-i rakendused töötaksid Ubuntus, kuid see tähendab, et kõiki mõlema React Native’i abil välja töötatud platvormi rakendusi saab ilma eriliste raskusteta kohandada Ubuntule.

rohkem teada kanoonilisel lehel. Järgmine!