Ubuntu sai just teise ametliku versiooni

Kõige populaarsemad Linuxi distributsioonid töölaual on just saanud toetust mõnest teisest projektist ja pakuvad avalikkusele veel ĂĽhe “tunde”. See on Budgie remix, mis on nĂĽĂĽd ametlik versioon Ubuntu Budgie.

Kellele meeldib Lahendusprojekt ja Budgie Desktop ning te ei soovi lahkuda tugevast Ubuntu baasist koos selle tohutute hoidlate ja toega, nüüd saate nautida Canonicali süsteemi ametlikku versiooni koos Gnome-põhise liidesega.

Ubuntu Budgie Remix on aga juba kogukonna algatusena olemas Mark Shuttleworth näitas paar kuud tagasi huvi muuta levitamine ametlikuks Ubuntu tuletiseks, märkides arendaja tehtud head tööd versiooniga 16.04 LTS, kus see on endiselt ainult kogukonnaversioon, usub Canonical, et see on tõsine projekt ja võib Ubuntu kasutajaskonnale lisaväärtust anda.

Teiseks ametlik teadaanne loodud Budgie Remixi meeskonna poolt, mis nüüd kannab nime Ubuntu Budgie, lisaks Ubuntu perekonnanime legaalsele kasutamisele saab levitamine ka Canonicu servereid kasutada ISO-de hostimiseks, juurdepääs Launchpadi arendajatele mõeldud tööriistadele, muu hulgas foorumitele, mis toovad rohkem usaldusväärsust projekti. Lisaks tegelevad Ubuntu Budgie arendajad otse Soluse arendajatega, mis on Budgie Desktopile elu andev levitamine, nii et nende tehtud parandusi saab edasi anda Solusele ja vastupidi.

Esimene versioon uue ametliku nimega Ubuntu Budgie ilmub järgmise aasta aprillis. koos Ubuntu 17.04-ga.

Võite alla laadida mitteametlikud versioonid 16.04 ja 16.10 Budgie Remixi veebisaidil.

Järgmine!