Ubuntu telefon: ZTE ĂĽtleb, et tarbijad ei soovi osta muid seadmeid peale Androidi

ZTE halvad uudised, teatas ettevõte avalduses, et see ei ole avatud Ubuntu telefonidega seadmete arendamiseks, kuna avalikkus on innukas seadmete järele, mis pole Androidiga kaasas.

Ubuntu telefoni päevakava keskendub siin blogile, mitte heade uudistega, vaid tegelikult Ubuntu telefoni projekti ebakindlusest rääkimiseks, mis on hetkel kasvanud.

Ehkki nutitelefonides ja peagi ka arvutites töötav Unity 8 äratab ka palju tähelepanu, on turgu kokkuvoldimine palju keerulisem, paraku kvaliteetse toote omamine ja edukas olemine on teine ​​asi, eriti nutitelefonide segmendis.

Teiseks Ubuntu OMG töötajad, nutitelefonide tootja ZTE ütles, et ta ei kavatse turule tuua mitte-Android-seadmeid, kuna tarbijad pole sellistest asjadest huvitatud, vastavalt teabele püüab ZTE minevikus oma klientidele valikute pakkumiseks omaks võtta mitu erinevat opsüsteemi, kuid tarbijad eelistavad alati Androidi.

See näitab antud juhul “alternatiivse sĂĽsteemi” rakenduste puudumist, võime siia lisada isegi Windows Phone’i, näiteks Pokemon GO juhtumi, mis ei tööta teistes sĂĽsteemides (mida nad saavad kasutada) peale Androidi.

Ilmselt BQ, Hispaania arendaja mis andis elu esimesele Ubuntu telefonile, vähene müügi tõttu ei soovitanud operatsioonisüsteemiga seadme uut versiooni luua.

Arvestades nutitelefonide turu suurust ning Androidi ja iOS-i domineerimist, on minu arvates Ubuntu Telefoni ainus startimise võimalus Android-rakendustega ühilduv, et juba praegu oleks saadaval suur baasirakendusi, et siis töötada seadmeturunduses ja seejärel mitme kasutajaga või vähemalt üsna suur valik, püüdes arendajaid meelitada oma ökosüsteemi jaoks rakendusi looma, vastasel juhul ei pruugi Ubuntu telefonid lakata olemast väikeste nišihuviliste jaoks mõeldud seadmed Linuxis ja Ubuntu, kuigi projektil on konkurentidest parem tehniline kvaliteet.

See ei saa olema “unistustee” ega ideaal, ma ei ole sellega nõus, kuid mõnikord on tarbijatele vaja tooteid kohandada, et siis elada varem mõeldud unistustele.

Mida sa sellest kõigest arvad? Jäta oma arvamus kommentaaridesse ja näeme järgmisel korral!