Ubuntu Touch töötab Androidi rakendustes

Kuigi Canonical loobus unistusest tuua Ubuntu nutitelefonidesse, ei surnud projekt seda pärast seda Unity 8 peatab teie reklaamid koos Ubuntu Phone projektiga otsustas UBPortsi kogukond, kes üritas juba Ubuntu mitme nutitelefoni jaoks suurendada, projektiga jätkata ja järgmine samm See on väga huvitav.

UBPortsi kogukond, kus on väljatöötamisel Ubuntu Touch projekt, teatas sel nädalal, et süsteem töötab Anboxi projektikomplekti kaudu Androidi rakendustega. Anbox on omakorda projekt, mis võimaldab Androidi rakendusi kasti, seega saab töötada mis tahes Linuxi töölaua distributsioonis. Vaadake meie videot, mis näitab tehnoloogiat.

Loe ka: Kuidas Anbox töötab?

Mõne inimese jaoks on vajadus Androidi rakenduste käitamiseks Ubuntu Touchis enam kui ilmne, ma tean inimesi, kes on sellest juba aastaid rääkinud, kuid Canonical on alati soovinud luua oma ühendatud rakenduste ökosüsteemi, mis lõpuks lisandub asjadega. muud asjad projekti aja jooksul põhja vajuma.

UBPortsi kogukond näeb asju siiski mulle väga meeldivalt, selle ühilduvuse edendamisel rakendatav mõttefilosoofia läheb vastuollu sellega, mida ma usun töölaua vaba tarkvara osas:

„Inimesed sõltuvad teatud rakendustest, mida pole Ubuntu Touchilt saadaval, et olla täielik ja tavapärane operatsioonisĂĽsteem, peab Ubuntu Touch oma kasutajatele pakkuma eksklusiivset teenust, millest nad sõltuvad, vähemalt seni, kuni avatud lähtekoodiga alternatiiv on saadaval. tasub end näidata. Hilinenult mobiilsideturu „mängu” sisenemise tõttu pole meil jõudu turgu otse enda poole liikuda, kuna Androidi rakenduse olemasolu on loogiline lahendus, mis aitab meil ĂĽletada lõhe, mis täna valitseb kahe domineeriva platvormi vahel. “

Arendaja teatas ka, et Anboxi kasutamine oleks vabatahtlik, võimaldades kõigil, kes seda vajavad, kasutada Androidi rakendust. Nagu me kõik teame, ei saa Anbox praegu kõiki saadaolevaid rakendusi käivitada, kuid Ubuntu kogukonna abiga on see tõenäoliselt kiirem.

rohkem teada siin.