UFC EA spordimäng võttis vastu kolm uut võitlejat

Täna avaldas Eletronic Arts teise EA Sports UFC mängu värskenduse. See värskendus on tasuta, sisaldab kolme uut mängijat ja mitmeid mängu täiustusi. EA Sports UFC on võitlusmäng, mille on välja töötanud Eletronic Arts uue põlvkonna konsoolidele: Playstation 4 ja Xbox One.

Tere sõdalased ja mängijad! Saadaval täna hiljemalt Elektrooniline kunst mängu teine ​​värskendus EA Spordi UFC. See värskendus Tasuta, sisaldab kolme uut võitlejat ja mitu mängu täiustust.

EA Sports UFC on mäng pärit võitlema mille on välja töötanud Eletronic Arts uue põlvkonna konsoolidele: Playstation 4 ja Xbox One.

Uus sõdalane

Matt Brown

Kaal: 77 kg

Kõrgus: 1,82

Vanus: 33

Tugevus: konditsioneerimine, sitkus, peksmine

Tuntud kui Matt “IgaveneBrown on keskklassi ĂĽks populaarsemaid võitlejaid. Tema ĂĽheksateistkĂĽmnest võidust kaksteist oli nokaudiga. Praegu selles jaos 5. kohal.

Mike Pyle

Kaal: 77 kg

Kõrgus: 1,85

Vanus: 38

Tugevad kĂĽljed: Jiu-Jitsu ja toretsev

Mike “Kiirliiv“Pyle on võitlusmaailma veteran! Ta on olnud MMA-s alates 1999. aastast. Ta kuulub oma divisjoni 15 parema hulka.

Miocic tĂĽĂĽpi

Kaal: 109 kg

Kõrgus: 1,93

Vanus: 33

Tugevus: kiirus

Raskekaallane alustas oma MMA-karjääri 2010. aastal. Tema kaheteistkümnest võidust üheksa olid nokaudiga.

Mängu täiustused

Mängijad saavad vastaste lööke tabada nii kaua pidu kui ründaval võitlejal on väike vastupanu.

Käsitsi mõnitamine: suunale paremale või vasakule vajutades solvab võitleja keset võitlust oma vastast.

Vastupanu: Streigi maandumisel on vastupidavuse vähenemist korrigeeritud.

“Alistuv” võitleja saab nĂĽĂĽd põgeneda, kui vastane asetab ta “Tagumise mäe” asendisse.1

Tehniline nokaud: kohtunik võib võitluse peatada, kui alistuv võitleja ei korrigeeri oma positsiooni “maa ja naela” ajal.2

Üleminekud: lisatud on uusi püsti üleminekuid. Mäele naasmine on nüüd täiendav üleminek.

Võimalus muuta “ĂĽhe jala eemaldamist”3 alus poolvalves4.

Vaadake värskendustega videoid
Eelmised värskendused

Eelmine, samuti tasuta värskendus on lisanud kolm uut võitlejat: TJ Dillashaw, Takeya Mizugaki ja Tyron Woodley.

Vaadake videot:
Mängu treiler
Mängimine

https://youtu.be/IKcF8f0eFvk

Tunnistan, et ei järginud Ultimate Fighting Championship, UFC, aga ma tahaksin väga, et mul oleks mängimiseks PS4 või Xbox One. Ja sina, kas sul on olnud lõbus EA Sports UFC-ga? Või tahate nagu mina mängida?

Allikas: EA Sports

1Mount – domineeriv löögiasend, mis võimaldab võitlejal domineerida vastase keha ĂĽlalt ja nautida uskumatut kontrolli. Allikas: UFC BR2Gound ja Pound – maadlejate algselt kasutatud taktika seisnes vastase maale toomises ja tema tugevas löömises. Allikas: UFC BR 3 Ăśhe jala mahavõtmine: maadluses on ĂĽks levinumaid „eemaldamisi“, see juhtub siis, kui võitleja haarab vastase jalast kahe käega ja toob ta maa peale. Selles konkreetses tehnikas on palju variatsioone. 4-poolne valvur – Jiu Jitsus kasutatakse ĂĽhist seisukohta, kui täielik valvamine pole võimalik. Kui kohapeal asuv sõdalane ei suutnud valvurite kaudu võitlust täielikult kontrollida, ĂĽritaksid nad poole valvuri lõpetamiseks lõksu tõmmata vaid ĂĽhe vastase jala. Allikas: UFC BR