IGRE

Ăśha enam levib kuulujutte, sealhulgas Apple Watch, MacBook Pro ja uus traadita peakomplekt

Tsiteerides tema enda allikat, 9 kuni 5 Mac eile tehti ĂĽlevaade mõne kuulujutuga mõnest Apple’i tootest – peale selle, mida arutasime “iPhone 7” uute värvide kohta.

Kuigi nad on anonĂĽĂĽmsed allikad, osutab nende IP-aadress Apple’i Cupertino peakontori lähedal asuvale asukohale – nii et nad arvasid, et nad väärivad mainimist.

“IPhone 7”

Nagu allikad osutavad, on uuel iPhone’il endiselt fĂĽĂĽsiline nupp Home, kuid see on nii kombatav. See tähendab, et see, mis simuleerib klikki, järgib sama põhimõtet nagu Force Touch puuteplaat. Kui see tõesti on tehtud, vajate teist viisi seadme lähtestamiseks, võib-olla helitugevuse nuppude kaudu.

Juhtmevabad kõrvaklapid

Siit ja sealt kuuldu põhjal on üsna kindel, et järgmine iPhone tuleb ilma tavapärase kõrvaklappide pesa (3,5 mm). Koos sellega rakendab Apple suure tõenäosusega rakendust täielikult traadita kõrvaklapidvähemalt näitavad allikad seda. Uued EarPodid peaksid välja nägema nagu Dashi mudelid (Bragilt).

MacBook Pro

Sageli on levinud ka kuulujutud uue MacBook Pro kohta. On ilmunud isegi fotod väidetavalt uuest MBP korpusest koos OLED-nuppude rea, USB-C-pordi ja Touch ID-ga. Praeguste allikate jaoks öelge seda Touch ID kombineeritakse sisse / välja nupuga – mis on mõttekas, kui mõelda ruumi paremale kasutamisele.

“Apple Watch 2”

Järgmise põlvkonna Watchi hulka kuulub eeldatavasti a GPS tegevuste täpsemaks salvestamiseks. Allikad toovad välja ka võimalused ujumistegevuse jälgimine. On kummaline, et Apple pole ametlikult tunnistanud, et Watch on veekindel – nagu mõned sellega tehtud testid on näidanud -, kuid see võib muutuda, kui see funktsionaalsus tõepoolest jõuab selle teise põlvkonnani.

· · ·

Kuulujutud on alati olemas ja paljud ei täitu. Sellegipoolest on huvitav mõelda võimalikele muutustele, mida toode võib aastate jooksul kogeda või mitte. ?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH