Ăśha rohkem Brasiilia rakendusi App Store’is

Sellele platvormile investeerib ĂĽha rohkem riiklikke arendajaid IPhone OS. Pange tähele, et App Store’i käivitamise ajal oli ainult ĂĽks riiklik esindaja, kuid kõik nad olid inglise keeles. Pilt on õnneks muutumas ja täna on meil brasiillaste jaoks palju valida.

Heidame pilgu mitme Brasiilia arendaja rakendustele, mis näitavad meile sel nädalal nende omad: Minu eelmine elu, CEP tasuta, Õlle arv, Tähtkuju ja DoceArt kalkulaator.

Minu minevik

SEE Minu eelmine elu on uusim looming meie kuulsalt Felipe Oliveiralt, paljude muude rakenduste, näiteks Math Zombie ja Pop Blocks arendajalt. See rakendus on omamoodi elektrooniline õnneküpsis, sest see näitab teie sünnikuupäeva põhjal, kuidas teie eelmine elu oli.

Minu eelmine eluFelipe Oliveira mängud

Rakendus kasutab tipptasemel teadust ja mĂĽstilisi algoritme, otsides astroloogilistelt graafikutelt teavet selle kohta, kes te oma eelmises elus olite“Felipe nali.

SünnipäevDiagnoos

See rakendus on kõik inglise keeles. Sõltuvalt rakenduse edukusest võib arendaja öelda, et see võib käivitada portugalikeelse versiooni. Ühildub püsivara 2.2.1 (link).

CEP tasuta

CEP tasuta on programm riiklike sihtnumbrite otsimiseks, sobiva aadressi pakkumiseks ja selle avamiseks Google Mapsis.

CEP tasutaCEP tasutaCEP tasutaklõpsake pildi suurendamiseks

Et sama asi ei juhtuks ka brMailiga, võttis arendaja ettevõttelt (PC) 2 Consultoria tasuta ja avatud andmebaasi, mis ei tohiks postkontoriga probleeme tekitada.

Ăśhildub pĂĽsivara 2.2.1 (link).

Ă•lle arv

SEE Õlle arv see pole midagi muud kui õllelett. Baaris märkite rakenduses iga õlle või õlle, mida jood, ja see annab teile kogu õhtul joodud klaaside koguarvu. Autori sõnul on väga oluline lõpparves mitte maksta seda, mida te ei joo.

Ă•lle arv

Ühildub püsivara 2.0 või uuema versiooniga (link).

Tähtkuju

SEE Tähtkuju (sic) on tasuta rakendus, mis näitab päeva horoskoobi brasiilia ja portugali, hispaania või inglise keeles, olenevalt sellest, kumb seadmes on konfigureeritud. Oma märgi vaatamiseks klõpsake lihtsalt vastaval pildil.

TähtkujuTähtkuju

Ăśhildub 2,2 pĂĽsivara (link).

Armas kalkulaator

SEE DoceArt kalkulaator on utiliit, mis aitab teil peol või grillimisel arvutada toidu ja joogi kogust, lähtudes kohalolevate täiskasvanute ja laste arvust.

DoceArt

Ăśhildub pĂĽsivara 2.2-ga (link).