Ăśha rohkem prĂĽgikasti App Store’is: Apple kiitis rakenduse „Puudub” heaks

Pean tunnistama, et Apple’i ja iPhone’i fännina on asju, millest ma lihtsalt aru ei saa. See rakendus kinnitati hiljuti App Store’is Seal ei ole. Arva ära, mida see teeb?

Seal ei ole!

Täpselt nii: EI! 0,99 dollarit, Ostate rakenduse, mis pakub ja ei paku midagi kasulikku, vaid mõne paaritu ekraaniga. Ja programmi omadustes (iTunes’is) teeb arendaja endiselt mõned sõnamängud sõnaga “puudub”.

Seal ei oleSeal ei oleSeal ei oleklõpsake pildi suurendamiseks

Enne kaebama minekut võtame selle rahulikult.

Ilmselt on see pigem protest, ĂĽritades tõestada, et App Store’i heakskiit on täiesti mõttetu ja täielikult kontrolli alt väljas. SEE Seal ei ole Tõenäoliselt ei võta see aega 5 minutit ja asjaolu, et see saadetakse kinnitamiseks, näib olevat ideekontroll, mis viitab sellele, et Apple’i poes peab midagi muutma.

Eelmisel kuul oli palju põnevust, sest avaldus alates South Park see on keelatud. Rakendus Voogesitus animasarja täisjaotistest, mis on teadaolevalt poliitiliselt kĂĽsitavad. Kuid Apple arvab, et see episood võib sisaldada rakenduste poe jaoks sobimatut keelt. Irooniline on see, et Apple mĂĽĂĽb juba tervet sarja iTunes Store’is … Kas saab?

Kui Apple ei taha end oma rihmadega ĂĽles riputada, peaks Apple viivitamatult App Store’is oma poliitikaid ja korraldust muutma. Sest nii nagu see on ja erinevaid konkurente ilmub, kaotab ta peagi oma valitsemisaja …