Mini Mac baru dari depan dengan Thunderbolt Display, keyboard, dan mouse

Ühe ajakirjaniku sõnul ei kavatse Apple * enam uut monitori turule tuua

Aasta keskel levisid kuulujutud, et Apple võiks turule tuua uue integreeritud graafikaga 5K kuvari. Kõik kulgeb läbi Thunderbolt 3 pordi ja GPU aitab vähem soodsatel Macidel, näiteks MacBook 12-l, millel pole piisavalt energiat sellise monitori iseseisvaks käitamiseks.

Uus Mini Mac esikĂĽljest koos Thunderbolt Display, klaviatuuri ja hiirega

Varsti pärast seda tappis Apple ĂĽle viie aasta puutumatuna pĂĽsinud Thunderbolti ekraani, saamata ĂĽhtegi värskendust. Idee pole siiski monitoriturult lahkuda – vähemalt John Paczkowski sõnul BuzzFeedi uudised) -, kuid selleks, et võtta turult midagi ĂĽsna aegunud, kuni ilmub uus ilme.

Aeg lendab ja kuulujutud sĂĽndmusest ainult uue Maci käivitamiseks. Ilmselgelt oli selle uue monitori käivitamine sellisel ĂĽritusel mõistlik, kuid KGI Securitiesi analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo (kellel on suurepärased kogemused Apple’i turule toomise prognoosimisel) katkestas meie lootused. Paar päeva enne sĂĽndmuse tegelikku toimumist ĂĽtles Kuo, et keskendub uute MacBook Pro-iMacide turule toomisele ja uued monitorid jäävad 2017. aastaks. Ăśritus möödus ja analĂĽĂĽtikud said selle uuesti korda.

Ometi on kummaline näha, kui Phil Schiller (Apple’i ĂĽlemaailmse turunduse asepresident) pani MacBook Pro esitluse ajal nii suure rõhu uuele LG ekraanile, öeldes isegi, et kaks ettevõtet teevad selle nimel koostööd.

LG UltraFine 5K monitor

Tegelikult näitavad mõned asjad seda partnerlust hästi, näiteks võimalus heledust ja mõningaid muid kuvaseadeid Macis ise reguleerida, nagu Jason Snell oma veebisaidil teatab ( Kuus värvi). Asjaolu, et LG UltraFine 4K-l on kolm USB-C-porti ja Thunderbolt 3 (võimeline laadima 13-tollist MacBook Pro) ja LG UltraFine 5K-l on sama arv porte (kuid on võimeline laadima MBP-d alates 15-st), kinnitab ka teesi, et Apple tegelikult on. selles projektis osalenud.

Kui nĂĽĂĽd Apple kavatseb ikkagi monitori käiku lasta, pole sellisel käigul mõtet? Jah … vastavalt Nilay Patel (peatoimetaja Verge) Otsustas Apple Jätke monitorituruga hĂĽvasti. Nii et ärge oodake, et 2017. aastal ilmub uus Apple’i monitor.

LG UltraFine 5K monitor

See on häbi, eriti kui arvestada, et Apple müüs kahte ekraanita Maci (Mac mini ja Mac Pro) ning selline tarvik (väline monitor) oli nende kasutamiseks hädavajalik. Rääkimata muidugi tuhandetest inimestest, kellel on MacBookid [Air/Pro] ja omage kodus / tööl kuvarit, et muuta sülearvuti kasutuskogemus rahuldavamaks. Kui Apple laseb välja atraktiivse hinnaga laheda monitori, pole mul selle edus kahtlust.

Teisest kĂĽljest näitab Mac Pro juba ĂĽle 1040 päeva ja Mac mini 740 päeva ilma värskendust saamata näitab, et vastupidiselt väidetule ei hooli Apple sellistest kasutajatest tegelikult …?

[via MacRumors]