contador gratis Saltar al contenido

Uinu mõjutava "tehnoloogiapuhangu" keskel soovib Philips parandada Portugali teaduse tervist

Uinu mõjutava "tehnoloogia puhangu" keskel soovib Philips parandada Portugali teaduse tervist

Mõeldes portugallastele, kes magavad vähem kui peaks või kellel on magamisraskusi, on olemas uus parema une jaoks mõeldud 11 artikliga e-raamat, mis peagi saadaval. See digitaalne raamat on Philipsi ja Associao Portuguesa do Sono (APS) partnerluse tulemus 13. märtsil tähistatava maailma unepäeva raames. Üritusel näitas ettevõte oma pühendumust sellele valdkonnale ka mitmesuguste seadmetega.

2018. aastal käivitatud Bons Sonhos algatuse raames esitleti e-raamat sel kolmapäeval kohtumisel Lissabonis, kus ettevõtte esindajad, Portugali kolmikhüppesportlane Susana Costa ja tervishoiutöötajad arutasid une olulisust ja selle mõju füüsilisele ja psühholoogilisele võimekusele. . Kokku on 11 artiklit, mis soovivad muuta portugalilastest paremad uneharjumused.

Intervjuus SAPO TEK-iga tagab Philipsi kliinilise müügi tugi Carlos Teixeira, et ettevõte on pühendunud tervelt aastaks 2030 kolme miljardi inimese elukvaliteedi parandamisele maailmas. Keskendutakse tervisliku eluviisi ennetamisele ja edendamisele, unustamata diagnoosi ja ravi.

Vaadake pildigaleriis mõnda Philipsi toodet, mis on suvest uued.

Muude uute toodete puhul jõuavad Portugali turule ka konkreetsed kuupäevad esitamata aruanded kliiniliste müügitoetuste kohta, mis on kohe saadaval, näiteks Ameerika Ühendriikides. Sarnaselt peapaelaga asetatakse seade öösel pähe ja tuvastab, kui patsient on väga aeglases unes. Eesmärk on parandada sama unekvaliteeti, mis on mälu tugevdamiseks väga oluline.

"Tehnoloogiline puhang", millel on mõju Portugali unele

Ettevõtte ennustused magamisrajoonis ei toimu praegu ega koostöös APS-iga, kui ühingu president tagab, et suurem osa portugalilastest magab vähem kui seitse tundi, vaatamata laste ja noorte tegelikkusele. Üritusel hoiatasid kopsueksperdid ka tema sõnul "elektrooniliste puhangute" tagajärgi, sealhulgas siniste LED-tuledega seotud tagajärgi, mis esinevad sageli näiteks nutitelefonides ja tahvelarvutites ning millel on mõju unele.

Sel aastal ja koroonaviiruse tõttu ei toimu üritustel iga-aastast maailma unepäeva APS-i kampaaniat, mis paneb ühingu panustama reklaamile. Ehkki Portugalis on keskmise unetundide reaalsus Euroopas halvim, hoiatas Centro Hospitalar Universitrio Lisboa Norte une- ja ventilatsiooniülikooli koordinaator Paula Pinto, et õigeaegse diagnoosimise korral on selles valdkonnas võimalik ravida umbes 100 haigust.

Näitamaks, kuidas head magamisharjumused võivad aidata töö- ja isiklikku elu paremaks muuta, sai Bons Sonhose algatus abi sportlaselt Susana Costalt, kellel on juba väga noorena olnud raskusi magamisega. Kuid nüüd ja pärast oma elustiili muutmist garanteerib ta, et on märganud oma elukvaliteedis tõelisi positiivseid muutusi, sealhulgas rohkem energiat.