contadores estadisticas Saltar al contenido

Üks kontroll: saate aru, kuidas see töötab

Saate aru, kuidas One Control töötab – uus Samsungi nutiteleri kaugjuhtimispult, mis saab juhtida kõiki ruumis olevaid seadmeid, näiteks kodukino, televiisor ja kaabeltelevisioon.

Alates eelmisest aastast võime seda öelda Tark telekas nad liiguvad olekust "uudsus" ja "mitte eriti praktiline ega hõlpsasti kasutatav" tõeliselt praktiliste seadmete juurde, mis suudavad integreerida mitut seadet, kanalit ja teenuseid lihtsamale ja intuitiivsemale platvormile (või liidesele). Lülituge kaabeltelevisioonikanalite seeriaviisiliste voogude vahel Netflixnäiteks tuleb 2 või 3 klõpsu. See tundub võimatu (või minevikus liiga aeglane), kas pole?

Uued funktsioonid, mis muudavad a kasutamise kogemuse Tark telekas sama lihtne kui nutitelefoni kasutamine. Tegelikult on need seadmed nii ühenduvuse, protsessori kui ka mäluga üha sarnasemad. Arvestades mobiilsideliidese praktilisust, Nutikas jaotur, teleri opsüsteemi avakuva nimi Samsung, toob ta kogu teabe ekraaniga, kus on võimalik valida teleriga ühendatud seadmed või pääseda juurde järgneva sarja viimasele episoodile ja vaadata seda otse punktist, kus see eelmisel korral peatus. Kogu seda protsessi saab teha vaid kahe või kolme puudutusega kaugjuhtimispuldist.

Kasutajad saavad kohandada vastavalt oma soovile, nii et neil on kiire ja lihtne juurdepääs rakendustele, mida te kõige sagedamini kasutate. Selle kõige kontrollimiseks on just tutvustatud muid funktsioone Üks kontroll. Nagu võite ette kujutada, on see a Pultmida müüakse koos parimatega Tark telekas bränd (praegu saadaval 2016. aasta 4K HDR-seadmes, mille kvantpunkt on Samsung), mida saab kasutada peaaegu kõigi seadmega ühendatud seadmete juhtimiseks. See tähendab, et selle funktsiooni abil saab tellida ühe puldi Tasuline TV, kodukino, Blu-Ray, muu varustuse hulgas.

Automaatne konfigureerimine: ühendage lihtsalt teler ja One Control tunneb seda käsuna.

Automaatne konfigureerimine toimub pärast uute seadmete ühendamist. A Samsung Smart TV tuvastage seade ja näidake visuaalselt, milline sisend oli ühendatud. Nüüdsest ühe sellise seadme valimisel juhib teleri kaugjuhtimispult ise seda seadet.

Meie platvorm Nutikad sellest on saanud televisioonimaailmas revolutsiooniline samm, mis muudab selle nutikamaks ja integreeritumaks süsteemiks. Operatsioonisüsteem Samsung rikastavad meie tarbijate meelelahutuskogemust ja suurendavad koduse meelelahutuse tulevikku, ütles Erico Traldi, saidi Audio ja Video vanemjuht Samsung Brasiilia.

Veel üks esiletõste alates sünkroonige Smart TV teiste seadmetega. Teisisõnu, teie telerit saab ühendada teiste Tizen-süsteemi jaoks välja töötatud seadmetega, näiteks nutikelladega (muu hulgas Gear S3) või isegi lahendustega muud tüüpi seadmetele, näiteks AC, pesumasin, paljude teiste seas.

Üllatus

Lähenemine nutitelefonidega algab siis, kui tarbijad installivad televiisori. Esmakordsel sisselülitamisel tuvastab seade nutitelefoni Samsung ja küsige luba seadme teabe kasutamiseks WiFi ja muude kasutamiseks vajalike kontode seadistamiseks Tark telekas. Uue teleri seadistamine selle lähenemise abil ei kesta kauem kui paar sekundit. Televiisoripiltide vaatamine nutitelefoni ekraanil või selle kasutamine Smart TV-s vaadatavate seeriate valimiseks on võimalik ka nende seadmete lähenemise kaudu.

CES 2017 ajal nägime seda kontseptsiooni praktikas erinevates seadmetes, näiteks külmikutes, pesumasinates ja isegi robotites, mis automatiseerivad koduseid funktsioone, näiteks põrandate puhastamine või rohu lõikamine.