Ükssarvikud, Püha Graal ja piraadid. NextStep OutSystems on palju enamat kui lihtsalt tehnoloogia. See on äri

„Ettevõtete muutuste tempo muutub järjest kiiremaks. Ja milles võime kindlad olla, on see, et peame järgmise 3 aasta jooksul suurema osa äritegevusest värskendama, kuid me ei tea, kuidas ja mida teha, sündmus on lähedal kaootilisele süsteemile, organisatsioon peab äri ja ettevõtte leiutamiseks liikuma väga kiiresti “, kaitseb OutSystemsi tegevjuht.

Ettevõte usub, et platvormi 11. versioonis on see kokku pannud põhikomponendid, et aidata organisatsioone selles ümberkujundamises ja saavutada muutusteks valmisolekuks vajalik agility. Paulo Rosado kasutab analoogiat autotööstusega, et näidata, kuidas platvormid on monoliitide asemel valmistatud mitmest osast, mis võimaldab kiiremini luua ettevõtte vajadustele vastavaid lahendusi, toetada mikroteenuseid, seada esikohale kasutajate kujundused ja seada esikohale kasutajate kujundused. tagada sõltumatu tarnetsükkel.

“See uus platvorm aitab organisatsioonidel oma vananenud rakendustega erinevalt toime tulla, et aja jooksul agiilsust edendada,” lisas Paulo Rosado, kelle sõnul lihtsustab see muudatusi täiesti uues toimimismudelis, kus teenindusvõrk saab tuge garanteerida. mitmete iseseisvate arenguteede jaoks, mis on kooskõlas organisatsiooni vajadustega.

Muudab portugali keelt, aga ka paljusid teisi keeli

Amsterdamis toob OutSystems oma aastakonverentsile kokku ĂĽle 2000 inimese, nädal pärast sarnase ĂĽrituse korraldamist Ameerika Ăśhendriikides Bostonis. Klientide ja partnerite seas, kes tavaliselt portugali keelt kuulevad, on teiste seas ka Noesise, Deloitte’i, Glintti ja Roffi „tehtud Portugalis” häid ideid, aga ka keskpunktis olevaid riiklikke edulugusid, näiteks EDP digitaalne ĂĽmberkujundamine ja Fidelity. Vapper juht ”.

Hoolimata Portugalis alustamisest ja selle DNA säilitamisest, tugeva teadus- ja arendustegevuse ning riigis asuvate teaduskeskustega, on Today Outsystems rahvusvaheline ettevõte ja asub rohkem kui 50 riigis, millel on tegevusi, partnereid ja kliente mitmel kontinendil. näitab selle kasvu ja paneb paljusid keeli rääkima.

Ettevõte ületas hiljuti 1000 klienti, arv, millele Paulo Rosado helistab uhkusega, mis on rahvusvahelistumise tulemus, kuid töötab ka kohalike meeskondadega ja panustab partnerite peale, alates suurtest kaubamärkidest nagu Deloitte, Capgemini, GFI ja KPMG kuni väikeste ettevõteteni mis installib kliendile platvormi Outsystems ja aitab rakendusi arendada.

“Me teeme midagi hästi,” nagu tunnistati intervjuus SAPO TEK-ile. Outsystemsi asepresident Rui Pereira kĂĽsis ettevõtte kasvu toetavate põhjuste ja ĂĽkssarviku staatuse saavutamise strateegia kohta. Ja eesmärk on jätkuvalt kasvada, vastata klientide vajadustele.

Strateegia on kooskõlas turusuundumustega ja Gartnerist pärit Andy Kyte teeb ĂĽhes allegooriatest pakatavas põhisõnavõtus täiesti selgeks, et IT-maailm on muutunud ja et pole mõtet asju juba olemasolevast segadusest (ja kasutatavatest sõnadest) ĂĽle visata. jämedam või panustada zombie dinosaurusele. “Peamine lennujuht. Kui ma kĂĽsin, kui paljudel rakendustel on vastus, siis see on” umbes … “. See pole vastus […] meile meeldib beebisid teha, kuid me ei tee vastutustundlikku lapsevanemat, ”kaitses Gartneri juht. Paljude ettevõtete jaoks on lahendus olnud monoliitsest tarkvarast eemaldumine ja ĂĽleminek reguleeritud lahendustele ning kuigi platvorm ei viita selgelt OutSystemi ja madala koodiga terminitele, on need põhimõtted, mis sellesse uude loogikasse sobivad.