contador gratis Saltar al contenido

“Üle kiiruse”: kohtuge OnePlus 7 perekonnaga. Saabusite just 21. mail alates 549 eurost

“Üle kiiruse”: kohtuge OnePlus 7 perekonnaga. Saabusite just 21. mail alates 549 eurost

Ja kui ekraan on välja lülitatud ja öösel saate märguandeid, süttib pehme sinine raam mööda pehme LED, mis on väga meeldiv ja pealetükkimatu. Sellel on ka ekraanil olev biomeetriline andur, mis on võimeline avanema 0,21 sekundiga, ütles juht.

fotokaamera

OnePlus 7 Pro kasutab kolmekordset kaamerasüsteemi, mis on “parim, mille oleme ehitanud ja mida saab igas olukorras kasutada”, näidates, et see on varustatud 48 MP Sony IMX587 anduriga. Läätsesüsteem on ehitatud seitsmest plastikust elemendist, pakkudes süsteemile rohkem valgust. Sellel on ka 8 MP sekundaarne telefoto kaamera f / 2.4 avaga. Ja lõpuks, kolmas 16MP objektiiv laiema maastiku pildistamiseks.

Samuti väidab ettevõte, et ehitab kolm fookusrežiimi, millest üks on ultrapilt, mis võimaldab teha üksikasjalikke fotosid, teine ​​- öiste maastike jaoks, saades DXOMarki kokku 111, fotograafiaks 118 ja video jaoks 98 punkti.

tek oneplus 7 “data-title =” tek oneplus 7 – “Üle kiiruse”: tutvuge uue OnePlus 7 perekonnaga. Saabus 21. mail alates 549 eurost – SAPO Tech ”> tehnoloogia oneplus 7

64 MP esikaamera ja sissetõmmatav, “vastupidav, testitud 300 000 korda”. Süsteemil on andur, mis kukkumise korral võtab väikese vahelehe “hädaolukorras”.

Ootuspäraselt kasutab see nutitelefon Qualcomm 7 nanomeetri Snapdragon 855 protsessorit ja Adreno 640 GPU-d. RAM-i osas pakuvad tipptasemel seadmed tavaliselt 12 GB. Ettevõte lubab ka süsteemi nimega RAMbus, mis optimeerib mängude jaoks nutitelefoni mälu.

Muidugi tuleb energia soojast ja ettevõte on välja töötanud uue vedeliku jahutussüsteemi. Ja et taluda kõige võimsamate mängude koormusnõudeid, on sellel 4000 mAh aku, kiire laadimisega kulub 48% aku laadimiseks 20 minutit. Ja on võimalik hoida seadmete laadimist koos mängimise või Netflixi sarja vaatamisega, ütles tegevjuht.

Aplausiga tervitati Dolby Atmose garanteeritud stereokõlarite tutvustamist. Ettevõte mainib ka kohalikku vibratsioonisüsteemi, mis on väga tundlik.

See nutitelefon on varustatud operatsioonisüsteemi optimeerimisega Android Oxygen OS-iga “Mask”. Ettevõtte sõnul optimeerib ja vabastab kõige enam OS-i värskendusi tootja, mida ületab ainult Google ja kes tagab kolm aastat turvavärskendusi. Samuti on OnePlus 7 Pro Android Q vastuvõtmiseks valmis.

Kaks aastat tagasi kasutusele võetud mängurežiim on juba edukas – seda tunnet jagab e-spordi meeskond kaubamärgi poolt sponsoreeritud meeskonnaga Fnatic. Mängija tagastab tootjale tagasiside, et süsteemi edasi arendada. Selles mõttes sündis Fnatic-režiim, kus RAM-i, protsessori, graafikaprotsessori, taustarakenduste optimeerimine pakkus muu hulgas parimat konkurentsivõimelist mängukogemust.

Ikka on eksklusiivseid 5G mudeleid

Kui eeldatavasti on esitlus läbi, läheneb ettevõte 5G-le. Selleks loodi partnerlus Qualcommiga OnePlus 7 Pro spetsiaalse versiooni tootmisel viienda põlvkonna telefonide jaoks, kasutades 5G X50 kiipi. OnePlusi tegevjuht ütles, et ettevõte on mudeli kallal töötanud kaks aastat ja see mudel on brändi panus järgmisele põlvkonnale. Ilmselgelt on Cristiano Amon kordanud sama kõnet, mis oli ka teiste konkureerivate kaubamärkide konverentsil, tuues esile 5G jõu, antud juhul särke vahetades. See rõhutab endiselt, et OnePlus 5G on esimene mobiilne platvorm, mis kasutab oma X50 kiipi.

tek oneplus 5G “data-title =” tek oneplus 5G – “Beyond speed”: tutvuge uue OnePlus 7 perekonnaga. Saabus 21. mail alates 549 eurost – SAPO Tech ”> tehnoloogia oneplus 5G

Ehkki kahe mudeli väliskülje sarnasused on sarnased, on ruumi saavutamiseks ruumi siseviimistlus ümber kujundatud, suurendades jahutussüsteemi 50%. Samuti on murettekitav 5G-antenni vähendamine, ilma et see kahjustaks jõudlust.

Peale OnePlus 7 Pro ja OnePlus 5G käivitas ettevõte OnePlus 7. Ettevõte tagab, et säilitab kaamera Pro versiooni konfiguratsiooni. Sama kehtib ka ruumilise helisüsteemi kohta. Veidi rohkem toodi edasi.

Nutitelefoniga kaasas olles on see kaubamärk turule toonud uue traadita magnetiliste kõrvaklappide süsteemi, muusikasõpradele mõeldud OnePlus Bullets Wireless 2, mis toetab BlueTooh 5.0. Kuid peamine saladus on see, et 10 minuti jooksul pärast laadimist kuulete 10 tundi muusikat. Süsteem jõuab turule 21. mail 114 euroga.

Ettevõte jättis selle lõpuni ja suurendas entusiasmi (ja publiku kannatlikkust pideva kiusatusega, mis on lakanud toimimast) uue nutitelefoni erineva mälukonfiguratsiooni hinnaga. Kõik versioonid lansseeriti 21. mail. OnePlus Pro 6/128 GB versioon maksab 748 eurot, 8 + 256 GB versioon on kauplustes saadaval 806 euro eest, täisversioon aga 922 eurot. Kahjuks ei kuulu Portugali turg nende riikide nimekirja, kes saavad spetsiaalse “koha” ajal turule seadmeid, kuid saate tellida kaubamärgi veebipoest. Pange tähele, et selle versiooni hinnad teisendatakse otse naela väärtuste tabelist. Portugali ametlikul veebisaidil on öeldud, et Pro versioon algab 709 eurost, kuid ei maini ühtegi mudelit.

OnePlus 7 “tagasihoidlik” versioon pakub ainult Pro mudeli kahte esimest konfiguratsiooni, vastavalt 549 euro ja 599 euro eest.

Eelvaade

NewPoryst, Londonist ja Bangalorest otseülekandes toimuval üritusel tutvuvad OnePlus brändi fännid seitsmenda põlvkonna nutitelefoniga. On teada, et ettevõte ei mängi tehnoloogilisi uuendusi ja öeldes, et sellel on meistrivõistluste hetkel Snapdragon 855 uusim versioon, 12 GB RAM ja isegi 4500 mAh aku, ei saa olla “WOW”. Seetõttu eeldatakse, et tootja esitab mõne üllatusfaktori, et õigustada salapäraseid loosungeid, nagu näiteks “väljaspool kiirust”.