ÜLEVAADE: HyperX FURY Ultra hiirepadi, ideaalne tarvik mänguritele

HyperX FURY Ultra hiirepadi on elegantne lisavarustus, mis pakub parimat mängukogemust

Hea hiir on seade, mida paljud arvuti- ja sülearvutimängijad kaaluvad, kui soovivad seadistada mängimiseks seadistust. Siiski on vaja ka kvaliteetset hiirematti, peaaegu kui mitte, võib teie mängukogemus kahjustada, kui hiir libiseb ebasobival pinnal.

Mõeldes sellele, hiirepadjad HyperX FURY Ultra on kvaliteetne lisaseade, mis muudab teie hiire jõudlust. Selles artiklis näete nende komponentide täielikku analüüsi, seega on mängude ajal väga oluline korralik liikumine ja kiire reageerimine.

Kujundus

Välimus HyperX FURY Ultra muljetavaldav, kui neid hoolikalt analüüsida. Lisaseadme servades on erinevad valgusdioodid ja ülalt pikenev pikk põimitud kaabel, mistõttu see näeb välja rohkem nagu klaviatuur kui hiirepadi. Toiteühendus toimub USB-kaabli kaudu, mis on otse ühendatud arvuti / sülearvutiga. SEE FURY Ultra see on valmistatud jäigast plastikust, mis tähendab, et see ohverdab hõlpsasti transpordi üle aerodünaamiliste pindade, mis optimeerib kiirust ja täpsust.

HyperX FURY Ultra hiirepadi

Lihtsa disainiga HyperX FURY Ultra servades on eredad LED-id

Vaatamata välimusele on hiirepadi ĂĽsna tavaline – lame, must ja logoga pind HyperX paremas alanurgas – see on valgustus, mis eristab teid konkurentidest. 360 ° RGB LED-id on värviratta sätete kaudu täielikult kohandatavad. Nagu ka enamus RGB välisseadmeid, saate tarkvara abil asju veelgi kohandada HyperXi MTĂś.

Performance

SEE HyperX FURY Ultra on täiustatud kiiruse ja täpsuse kombinatsioon, mis töötab tõeliselt hästi. Hiir libiseb pingutuseta üle pinna ja isegi pärast tundide pikkust mängimist pole tõendeid selle kohta, et hiirematti oleks kunagi puudutatud. See tagab piisava pinna täieliku liikumise sooritamiseks, ilma et peaks kartma hüppamist, ja haardumine selle all muudab selle stabiilseks ka kõige ebaregulaarsemate liigutuste korral.

Hiirematt on paigutatud töölauale

Hiir libiseb kergelt üle hiirematti ja pakub kõrget täpsust

DPI seade varieerub madala (400) ja kõrgeima (1200) vahel. Mõlemas konfiguratsioonis on võimalik liikuda ja kontrollida mängukeskkonda käigu pealt, kuid suurema täpsuse tagamiseks on siiski võimalik iga natukese aja tagant paar muudatust teha. Iga liikumine tundus loomulik ja järjepidev ning kunagi polnud aega, kus hiir äkki “lämbuks” või pinnale kleepuks.

Ainus probleem kasutajaga võib olla FURY Ultra Need on suuruses koos hiirepadja kõva pinnaga. Hiirepadja paigutamiseks on vaja piisavalt ruumi, mistõttu peate võib-olla tabeli seadeid teisaldama. Samuti sobivad ideaalselt teatud tüüpi käetoed, kuna kõva plastik hakkab pärast mõnetunnist mängimist randmet veidi vigastama. See on vaid väike kaebus, kuid esitus tasub end ära.

HyperX FURY Ultra hiirepadi

Kuna see on suurepärane lisaseade, vajate hiirepadja asetamiseks töölaual piisavalt ruumi

Hind

Saate osta HyperX FURY Ultra alates R $ 449,00. See võib maitseda pelgalt hiirepadja jaoks veidi soolaselt, kuid peaksite seda kogemust arvestama FURY Ultra pakume teile matši ajal. Kui otsite oma hiire jaoks kerget ja täpset liikumist, on see hiirepadi investeering, mida peaksite kaaluma.

HyperX FURY Ultra tehnilised andmed

Suurus 359,4 x 299,4 mm
Paksus 5,0 mm
Kaal 544 g
materjal Plastik
Kaabli tĂĽĂĽp Punutud
Kaabli pikkus 1,8 m
Valgusefekt RGB LED-valgustus
Kujundus 360 ° RGB kõva pind
Garantii 2 aastat tasuta tehniline tugi

Kui soovite teada saada teisi tooteid HyperX, külastage ettevõtte veebisaite ja uurige, millised seadmed võivad konsoolikasutajate ning arvuti- ja mobiilseadmete mängukogemust parandada. Olenemata oskuste tasemest ja mängutüübist, lõige 1 HyperX teenida kõiki mängijaid.

  • Kujundus – 8.5 / 10
  • Performance – 9/10
  • Ăśhenduvus – 8/10

8.5 / 10

jätkata

HyperX FURY Ultra viib HyperX-i hiirepadja rea ​​uuele tasemele. Mikrotekstuuriga jäik pind ja looduslikust kummist alus võimaldavad erakordset täpsust, kiirust ja stabiilsust. Randmetugi puudumine võib pikki tunde sirgelt mängides tekitada ebamugavusi. Kuigi see on veidi kallis, on see ideaalne pikaajaline uuendus mis tahes muu mängude välisseadme jaoks.

Pro

  • Lihtne, kuid elegantne disain;
  • Mugav ja ĂĽlitäpne liikumine.

Miinused

  • Randmetugi puudumine.