Ăślevaade: LG Optimus 4X HD, IPS-ekraani ja neljatuumalise protsessoriga Android

lg-optimus-4x-hd

Mõni nädal tagasi katsetasime LG kutsel Interlagos Grand Prix kvalifikatsioonitreeningu vormel 1 uut LG Optimus 4X HD-d. Selle seadme käivitas tootja Brasiilias viimasena ja sellel on väga võimas riistvara.

Eelmise aasta oktoobris välja kuulutatud soovitatud hinnaga 1 699,00 RHD saabub HD 4X varustatud neljatuumalise 1,5 GHz protsessori ja NVIDIA Tegra 3 graafikakiibiga, millel on 4,7-tolline IPS-ekraan 1280 x 720 ja superakuga 2150 mAh.

Sellel seadmel on ka 8 MP tagumine kaamera (1,3 MP ees), 1 GB Ram, NFC, 16 GB sisemälu (pesa saadaval microSD-kaartidele) ja Android 4.0.3 (Ice Cream Sandwich). 4.1 Jelly Beani värskendus on kavandatud 2013. aasta alguses.

Meie testides käitus 4X HD rakenduste äärmisel kiirusel käitumisel nagu kõik teised turul olevad tipptasemel seadmed. Tipphetk on siiski IPS-tehnoloogiaga ekraan, millel on selgem pilt.

Võrreldes Samsung Galaxy X-ga kuvab 4X HD üksikasjalikke fotosid, videoid ja mänge, millel on suurem kontroll värvitoonide üle, pakkudes võimalust vaadata sisu tõeliselt ustavamate ja silmale meeldivamate piltidega.

Mängimise osas väärib mainimist, et Tegra 3 kiip on võimeline kandma pealkirju, näiteks Sonic 4 Episode 2, sarnase (või isegi parema) graafikaga kui traditsioonilised konsoolid nagu Xbox 360 ja PS3.

Mis puutub süsteemi töösse, siis Quad Core protsessor teeb tõesti oma tööd. Kõik 4X HD-vormingus on voolav, sealhulgas Androidi ekraani üleminekud ja kiired kaamerapildid. Oma oskuste proovimiseks võite vaadata galeriist fotode all, mille tegime Grand Prixi visiidilt, ja august välja tulevaid autosid.

Boonus: teeme ka videoid, et saaksite proovida HD-kvaliteediga kaamerat, mis on mudelisse pandud: