Ülevaade: Pastebot, rakendus Tapbots teie Maci lõikelaua haldamiseks

Ülevaade: Pastebot, rakendus Tapbots teie Maci lõikelaua haldamiseks

MacOS-i jaoks on rakendusi, mis on väga olulised, näiteks hea brauser, hea e-posti klient, hea fotohaldur ja paljud teised. Leidub nišše, mis on mõttekas ainult neile, kes teevad Macis teatud toiminguid ega vääri seetõttu kindlasti kõigi tähelepanu.

Ma ei tea, kas lõikelauahaldust võimaldav rakendus on midagi, mida kõik vajavad. Ma ütleksin, et ei. Kuid sõltuvalt sellest, mida teete oma Macis, võib miski teid palju aidata. Minu puhul veetsin suurema osa oma päevast meeskonnaga Slackil rääkides MacMagazine, juhiste valimine, linkide kopeerimine / kleepimine jne, sellised utiliidid on hädavajalikud.

Kui mõistsin, et vajan sellist rakendust, otsustasin kleepida, kuna Pastebotit sel ajal isegi polnud. Rakendus mulle meeldib, kuid jäin kasutamata midagi lihtsat, kuid väga kasulikku: oskab teavet järjest kopeerida / kleepida (sellest lähemalt allpool). Ja see on ainus Pastebot tule mu ellu.


Pasteboti rakenduse ikoon

See pole lihtne. Ausalt öeldes proovisin korra Pastebotiga kohaneda, ma ei saanud aru ja loobusin. Ainult see Paste'i funktsioonide puudumine on tõesti puudu ja andsin Pastebotile mõni kuu tagasi lõpuks veel ühe võimaluse. Ja nüüd olen edukalt kohanenud.

Võib-olla ei olnud mu esimene katse õnnelik, sest tulin just Paste'i rakendusest, mis on palju visuaalsem ja hõlpsamini kohandatav / kasutatav kui Pastebot. Proovin seda kiiresti selgitada, justkui oleks Paste'i teinud disainer ja Pastebot programmeerija. Kleebi on ilus rakendus ja Pastebot ilma soovita. Ei, ma julgen öelda, et eelistan isegi Pasteboti targemat välimust. Kuid juurdepääs ressursile endale, paljudele kiirklahvide ja arendaja Tapbots-rakendus võib võõrandada mitu inimest.

Tõsiasi, et pärast mõne päeva Pasteboti kasutamist sundimist ja selle valmistamisviisi mõistmist ei pruugi ma enam Tempeli juurde naasta. Lihtsalt mõeldes aitavad sellised rakendused kopeeritud ajaloo salvestada ja hõlbustada teabe enda soovitud asukohta kleepimist (peaaegu kõigis nendes utiliitides saate installida abilised, et kopeeritud tekst automaatselt kopeeritud väljadele kleepida) küsitletakse), pakkudes selliseid funktsioone nagu otsimine, otseteed, et muuta teid produktiivsemaks, musta nimekirja kandvaid rakendusi, nii et utiliidid ei salvestaks teavet ajalukku (näiteks paroolid, mida kopeerite rakendustest, näiteks 1 Parool), lihtteksti kleepimise võimalused (lihttekst), iCloudi sünkroonimine, ühilduvus Apple'i Universal Transferi piirkonnaga ja nii edasi.

Pastebot läks sellest siiski kaugemale. Ja mitmed allikad köitsid mu tähelepanu, näiteks võimalus väga huvitava filtri kaudu kopeeritud tekst "läbi käia". Näiteks saate kopeerida mitu sõna ja teisendada need loendiks (HTML); muutke tekst emotikonideks, kustutage emotikone tekstist, kustutage tekstist kõik suurtähed või tehke vastupidist, muutke esimene suurtäht suurtäheks, ALL IN CAPITAL jne. Siin "taevas on piir", kuna saate ise filtreid teha.

Koostage nimekiri MacOS-i PastebotistKoostage nimekiri MacOS-i Pastebotist

Mis mind Pastebotis tegelikult pälvis, oli võimalus mõnda teavet kopeerida ja seda järjestikku kleepida. See on siin meie töös väga tavaline MacMagazine, valides päevakava lingi või kopeerides meie pühapäevase postituse jaoks kõige loetuima ja kommenteerituma artikli URL-i ja pealkirja.

Selle asemel, et vahekaardil Safari edasi-tagasi teavet kopeerida / kleepida, kopeerin kõik soovitud järjekorras ja kleepin siis soovitud väljale. Ja seda kõike muidugi otseteede kaudu, mida saab seadistada rakenduses endas. piisab ühest käest ratastel!

Tekstistringid on kopeeritud macOS-i PastebotiTekstistringid on kopeeritud macOS-i Pasteboti

Kas jadad on vales järjekorras? Pole probleemi. Avage lihtsalt Pasteboti aken ja klaviatuuri vasaku / parema noole abil saate asju tellimusest eraldi paigutada või kustutada.

Siiski oli suur puudumine, millest ma aru ei saanud. Juhtudel, nagu ma pühapäevases postituses selgitasin, on mõistlik teabe järjestikku kleepimine; teistes tahan lihtsalt näiteks lingide loendi kopeerida ja need kuhugi korraga kleepida. Ja seda ei saa Pastebotis teha. Kas ma kopeerin lingi ja kleepin, kopeerin teised ja kleepin (ja nii edasi) või teen järjestuse, kopeerin kõik soovitud lingid ja kleepin need kõik järjestikku. Selle stringi kleepimiseks linkimise asemel V-otsetee asemel on vaja pakkuda otsetee, et kleepida see kogu loend korraga?

Kleepimine ei paku ka midagi sellist, kuid sinna saan kleepida kõik soovitud lingid, avada ajaloo, teha uue koopia linkide loendist ja kleepida soovitud asukohta midagi, mida Pastebot ei luba. Siiski olen lõpuks tuttavam keelpillide kopeerimise ja ükshaaval kleepimise mõttega, mitte seda Paste'is teha.

Teine asi, mis mind Pasteboti pärast häirib, on selle kaks akent, ühele pääseb juurde menüüribal asuva ikooni kaudu ja teisele doki ikooni kaudu. Ma mõistan ideed pakkuda lihtsamat juurdepääsu menüüribale ja midagi täiuslikumat doki kaudu, kuid see võib inimeste peast rohkem segadust tekitada kui aidata.

Pasteboti mini-aken MacOS-i jaoksPasteboti mini-aken MacOS-i jaoks
Pasteboti aken on macOS-i puhul tavalinePasteboti aken on macOS-i puhul tavaline
Laiendatud pastebot aken macOS-i jaoksLaiendatud pastebot aken macOS-i jaoks

Menüüriba kaudu juurdepääsetav aken pakub kolme kuvamisvalikut (mini, tavaline ja laiendatud). Nii et minu arvates saab rakendus olla menüüribal ainult nende kolme valikuga ikoon (laiendatud üks on tegelikult kõige täielikum, täpselt nii, nagu meil on praegu rakendusele juurdepääsu saamiseks dokis oleva ikooni kaudu).

MacOS-i märgatava peaakenMacOS-i märgatava peaaken

Kui need kaks kriitikat kõrvale jätta, on Pastebot siiski üsna kasulik! See jõudis Mac App Store'i 2016. aasta lõpus pärast lühikest prooviversiooni ja on praegu versioonis 2.1.4. Sellel rakendusel on kõik muutumas üha täielikumaks, kes teab isegi minu kommenteeritud probleemi lahendamist. Kui soovite seda enne ostuotsuse tegemist testida, on Tapbots (DMG) veebisaidil saadaval prooviversioon.

Niisiis, kui otsite niimoodi lõikelauahaldurit, on see hea valik!