ÜLEVAADE: Warlords New York on The Division 2 hea jätk

Warlords New York on kogemus, mis laiendab kogu The Division 2 tegevust ja strateegiat

Sisse Tom Clancy 2. jaotis, võtab mängija endale spetsiaalse valitsusagendi rolli, kes peab koos meeskonnaga taastama pandeemia ja kodusõja tõttu hävitatud korra ja valitsemise Ameerika Ühendriikides. Tundub, et see pole lihtne missioon, eks? Kuid uskuge mind, Ubisoft teeb suurepärast tööd segades kaasahaarava loo ja meeletu mängimise, mis köidab mängijate tähelepanu iga püssilöögiga.

NĂĽĂĽd lubab ettevõte laienemisega laiendada The Division 2 loodud muljetavaldavat maailma New Yorgi sõjapealikud. Nagu nimigi ĂĽtleb, on tegevus nĂĽĂĽd muutumas Washington DC sĂĽdamesse “Suur õun”. Uute relvade, uute mängureĹľiimide ja Hollywoodi filmi väärilise looga tõotab see laienemine meelitada sellesse põnevasse seiklusesse veel mängijaid.

New Yorgi sõjapealike peamine kaabakasKas olete valmis New Yorgi sõjapealikutes suurt õuna päästma bioterroristide eest?

Ubisoft andis põhimängu PlayStation 4 jaoks digitaalse koopia Showmetechile 2. jagu ja laienemine New Yorgi sõjapealikud testimiseks ja pärast mitu nädalat kestnud pingelisi adrenaliiniküllaseid hasartmänge esitame selle täiendava sisu täieliku analüüsi, mis paneb mängu uskumatu kvaliteedi särama ja näitab, et Division 2 on tegevus-taktikaline mäng, mida mängivad mängijad, keda nad otsivad. head adrenaliini, millest nad puudust tunda ei saaks.

Suurlinna linn tĂĽkkidena

Tänan sind Roheline mürk, kõrge suremusega bioloogilised mõjurid, New York nüüd vaid vari selle hiilgeajast. Linn on mahajäetud, palgasõdurite, terroristide ja ellujäänute rühmitus võitleb metropoli ja selle pakutavate nappide ressursside üle. Kuid isegi sellises vaenulikus keskkonnas on New Yorgi laienemispealikel mängijatele palju pakkuda.

Pilt purustatud ja hävitatud New Yorgi tänavatestKeemiarelvast ja kodusõjast laastatud New Yorgi atmosfäär on muljetavaldav

See laiendus hõlmab 2. divisjoni parimaid missioone ja sillutab teed uuele hooajalisele mitme mängijaga sisule. Isegi oma mitmekülgse sisu ja tundide kaupa mängimise ajal säilitavad New Yorgi Warlords samad vead, mis panid paljud mängijad oma esimestel nädalatel algsest mängust lahkuma.

New Yorgi sõjapealikud viivad mängijad tagasi linna südamesse Manhattan, naaseb sarja esimese mängu atmosfääri, kus peamine missioon on terroristide jaht Aaron Keener. Probleem on selles, et meie kaabakale jõudmine pole lihtne ülesanne, sest teda ümbritseb neli leitnanti, kes on sama ohtlikud kui tema. Nende eesmärk? Surmava bioloogilise toimeaine vabastamine, mis on tugevam ja surmavam kui Green Poison.

Aaron Keener ning tema terroristide salk ja palgasõduridAaron Keener on fanaatiline bioterrorist, kelle eesmärk on tuua terror sõjas räsitud New Yorki

Olgu, aga siiani pole palju uudiseid, eks? Võib küll tunnistada, et süžee on hästi üles ehitatud ja fantastiline seade, mille Ubisoft post-apokalüptilise New Yorgi jaoks on teinud, on uskumatu, kuid muidu tundub see väga klišeelik lugu. See kõik on aga mängijate huvi võitnud põhielemendi taustal: leitnant Aaron Keeneri meeletu jaht seni, kuni ta tabab terrorist.

“See laiendus sisaldab 2. divisjoni parimaid missioone ja sillutab teed uue hooaja sisule”

Tundub, et see on ĂĽks Ubisofti kaubamärke tema mängudes, kuid edasi New Yorgi sõjapealikud Mängijad leiavad ka hiiglasliku Manhattani kaardi, mis on kaetud salapärase uduga, mis takistab paljudel ĂĽmbritsevatel asjadel nägemist. Helistama “Sõja udu” Selle visuaalse barjääri saab eemaldada ainult siis, kui uurite ja investeerite kaardil rohkematesse kohtadesse (nagu sarjas Assassin’s Creed).

Kaetud New Yorgi kaart Sõjaudu on udu, mis katab linnakaardi seni, kuni lugu jätkate

See udu pole aga mängijate jaoks peamine takistus, kuna kaardil olev GPS suunab teid järgmisest sihtkohast alati õigesse suunda. Lisaks pole Keeneri jahil erilist mehaanikat, mis eristaks seda 2. divisjoni standardsetest missioonidest. Ainus eriline puudutus on see, et mängija saab valida järjekorra, mida ta soovib rünnata Keeneri 4 leitnanti, muretsemata nivelleerimise pärast, sest vaenlane jälgib nüüd mängija tasemel, hoides kogu mängukogemuse tasakaalus.

Jaotus 2.5

Algusest peale seatud eesmärgiga New Yorgi sõjapealikud struktureeritum kui põhikampaania 2. jagu. Igal leitnandil on konkreetne erineva kestusega missioon. Pärast seda, kui kõik teised on alistatud, saab kättesaadavaks viimane püüd Keeneri jahtimiseks. Selle ülemäärase lisakampaaniatele keskendumise probleem on see, et see välistab mängijate võimalused uurida New Yorgi hävinud naabruskonda ja selle peidetud saladusi.

Kaubalaev ummikus New Yorgi sadamasIga missioon viib mängija uurimiseks erinevasse kohta New Yorgis

Laienduseks on New York midagi muud kui taustsüžee, mida edasi arendada. New Yorgi sõjapealikud keskendusid missioonidele nii, et linn ununes. Stsenaarium on palju väiksem ja pidevalt on tunda klaustrofoobiat (midagi, mida me Washington DC-s põhikampaanias ei näe). On kahju, et see linn on nii unarusse jäetud, kui seal on nii hästi tehtud töö, mis muudab New Yorgi igas nurgas loo, mida kunagi ei räägita.

Ehkki iga laienduse missiooni ülesehitus ei ole uus, on neid siiski väga lõbus teha (kuigi nad tunnevad väga hästi, mida The Division 2 mängijad on erinevatel aegadel näinud). New Yorgi sõjapealikele pakkus aga just ülemuslahing. Need kokkupõrked iga Keeneri leitnandi vastu tekitasid mängijates tõeliselt tunde, nagu nad mängiksid The Division 2.5-d.

“Laienduseks on New York muud kui sĂĽĹľee väljatöötamise taust.”

Kõigil neil matšidel on ainulaadne mehaanikakomplekt, lisaks kasulik meeskonnatöö teiste mängijatega. See viimane funktsioon puudus algsest mängust, kui mitme mängija kogemus näis takistavat suurt võitlust, kuna mäng ei osanud hakkama saada erinevate mängijate erinevate toimingutega. Nüüd peate ülemuse võitmiseks kooskõlastama sõprade meeskonna või teiste mängijatega, sest ennast maha tulistamist peetakse enesetapuks.

Mängija plaanib rünnata kolme vaenlastNew Yorgi sõjapealikutes on strateegia rohkem kui kunagi varem lahingu hing

Kõigi Keeneri leitnantide alistamisega saavad mängijad uusi oskusi Divisioni tehnoloogia näol, mida saate oma eelistuste järgi kohandada. Kõik oskused on ründavate ja kaitsvate tööriistade kogum, millel on muu hulgas löögilõksud, plastpommid ja süütajad ning mis kõige huvitavam: teie holograafiline projektsioon, mida saate kasutada vaenlaste tähelepanu hajutamiseks. Lõbusus peitub paljudes võimalustes nende esemete kombineerimiseks oma eesmärkide saavutamiseks.

Warlords New York: valikuline laienemine

New Yorgi Warlordsi laiendus pole kaugeltki algse mängu taaselustamist – see on selge, mida tootjad pidasid silmas The Division 2 jaoks. Täiendaval sisul on suurepärane kampaania, kuid see ei sisalda sisu, millest sarja mängijad enam ei tea. Varustust on täielikult muudetud (nii iga objekti atribuutide kui ka selle osas, kuidas neid inventaris kuvatakse) ja nĂĽĂĽd saab atribuute lisada ka teistele seadmetĂĽĂĽpidele, kui mängija seda soovib.

Sõdurid kasutasid laipade põletamiseks leegiheitjaidTuleb silmitsi kõige erinevamat tüüpi relvadega vaenlastega, nii et olge valmis

Lisaks suurendab laienemine mitmeid omadusi Tume tsoon (mitme mängijaga mänguväljak), et julgustada stiilsemat mängimist PvP (Mängija vs Mängija) koos kogemusboonusega, mis loob punkte, mida mängija saab kulutada oma isiklike omaduste parandamiseks. Probleem on selles, et ĂĽkski neist uutest funktsioonidest ei muuda New Yorgi Warlords’i multiplayerit huvitavamaks kui The Division 2 algne reĹľiim. See on nagu mängiks sama mängu, ainult mõne muu “kaunistusega”.

Võib-olla on New York Warlordsi panus mängus hooajalise sisu lisamine. Täpselt nagu teised mitmikmängud (Destiny 2, Overwatch, Diablo 3(muu hulgas) pakub 2. divisjon teatud perioode, mil mängijad saavad mitme mänguga mängudes rohkem kogemusi saada. Samamoodi saab mäng hooajalisi jahte samas stiilis kui laienemisega. Mängudest, mida oleme suutnud mängida, pole palju uudiseid, kuid kindlasti on huvitavam mängida teiste mängijate vastu ja töötada meeskonnana, kui mängus on rohkem auhindu.

Mängurid New Yorgi ajaloolise hoone ees

New Yorgi igas nurgas on lugu, isegi kui mäng pole oluline

Lühidalt, New Yorgi sõjapealikud proovige müüa 2. jagu nagu kindla ja huvitava süžeega tegevus-taktika mäng. Kuid isegi ülekaaluka postapokalüptilise New Yorgi olukorra korral langeb mäng ikkagi klišee territooriumile. Risk on suur, nagu ka minul, kaotavad mängijad huvi laienemise vastu kohe, kui Keener on viimasesse missiooni sattunud.

“See on nagu mängiks päris mängu, kus oleks veel vaid paar” kaunistust “.

Tegevus-, mitmikmängu- ja strateegiaelemendid viiakse laienduses kõrgemale tasemele ja kui see on originaalne retseptivalem, mis annab nii häid tulemusi, on ettepanek, et Ubisoft tegeleb rohkem divisjoni muutmisega puhtaks frantsiisiks. pigem võitlema kui võitlema, mitte püüdma Oscari-väärilist lugu teha.

Ja teie, lugejad, nautige 2. divisjoni ja soovite proovida New Yorgi laienemisväelasi? Jäta oma arvamus kommentaaridesse!

2. jagu: New Yorgi sõjapealikud

7,5 / 10

jätkata

New Yorgi sõjapealikud laiendavad The Division 2 sisu rahuldavalt ja tugevdavad algset mängumehaanikat. Isegi ilma mängu palju asjakohaseid täiendusi toomata toob lisatud sisu hooajale mitme mängijaga kampaania, mis muudab meeskonnamängud ja teiste mängijatega huvitavamad ja tasuvamad.

Pro

  • Uskumatu New Yorgi seade
  • Huvitavad ja väljakutseid pakkuvad missioonid
  • Hooajaline mitme mängijaga sisu

Miinused

  • Mitu kõrvalmissiooni
  • Klišeede ajalugu