Üliõhuke klaas või plastik? Testidest selgus, et Galaxy Z Flip ekraan ei olnud nii tugev, kui võiks oodata - seadmed

Ăśliõhuke klaas või plastik? Testidest selgus, et Galaxy Z Flip ekraan ei olnud nii tugev, kui võiks oodata – seadmed

Pärast mõnda leket on kauaoodatud Samsung Z Flip esimene pakk, mida üritusel Unpacked esitleti. Lisaks SAPO TEKi sõnul uue seadme kasutamise võimalikkusele erinevates kohtades, teatas Lõuna-Korea tootja, et Galaxy Z Flipil on ülikergelt kokkuklapitav klaasiekraan, "mis on võimeline vastama füüsilistele seadustele".

Asjatundjate segadusse ajamiseks ekraanile plastist ekraanide asendamine. Kas uus Galaxy Z Flip-ekraan on vastupidavam kui klapp-ekraan? Seda küsimust silmas pidades otsustas Zack Nelson YouTube'i kanalist JerryRigEverything testida Samsungi uusimat nutitelefoni. Tulemused näitavad aga hoopis teistsugust reaalsust, kui lubas Lõuna-Korea tootja.

Enne isegi tööriistaga ründamist tegi Zack Nelson oma küüntega väikeseid kriimustusi, mis jätsid ekraanile kohe jäljed. Testi ajal paljastas YouTuber, et Galaxy Z Flip-ekraan on haavatav häireteate saamisele ja riskidele palju kiiremini kui peaks.

See ekraan pole kriimustuskindel, ütles Zack Nelson, näidates, et Galaxy Z Flipi välimus sarnaneb rohkem Foldi või Motorola Razriga. Nutitelefoni ekraanil augu kaevates avastab YouTuber midagi, mis tekitab täiendavat kahtlust klaasi mittepaigutamise võimaluse osas: pragunemise märke pole.

Rahvusvahelises ajakirjanduses selgitas Samsung, et Galaxy Z Flip omab lisaks ülikergele klaasiekraanile ka midagi muud kui teiste brändide nutitelefonides kasutatavad materjalid, kuid sellel ekraanil on ka kaitsev pealmine kiht. Zack Nelson leiab siiski, et tootja võib kasutada plastik- ja mikroskoopiliste klaasitükkide kombinatsiooni.

Sel kuul tähistame SAPO TeKi 20 ​​aasta möödumist. Lisateave https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos