Üllatage DJ-oskustega sõpru, kasutades hitte Soundcloud ja YouTube

Kasutage arvutis kõrvaklappide ja heli maksimaalset kasutamist. Seejärel sisestage oma You.DJ aadress ja valige lugu, mida soovite mängida: saate koostada Soundcloudi või YouTube’i parimate hittide loendi või otsida kõike, mida soovite. Seal on isegi temaatilised filtrid, nii et vastavalt oma meeleolule saate valida tantsumuusika, hip-hopi ja rocki.

Veebisaidil on virtuaalne DJ-laud, mida on väga lihtne kasutada, simuleerides kahte plaadimängijat, mis võimaldab teil laadida kaks lugu korraga, et luua suurima löögiga osi, olenemata valitud stiilist.

tech dj sait täna “data-title =” tech dj sait täna – ĂĽllatage sõpru DJ oskustega, kasutades Soundcloudi ja YouTube’i hitte – SAPO Tech “> dj day tech veebisait

Saate valida, milliseid loo osi soovite mängida, või kui olete tõeliselt inspireeritud, võite proovida virtuaalsete taldrikutega “scretchi”. Tasuta funktsioonide kasutamisel saate bassi ja muid filtreid veidi muuta, kuid kui maksate Pro versiooni eest, on teil juurdepääs mitmesugustele täiendavatele tööriistadele, et viia jõudlus täiesti uuele tasemele.

Ja kui soovite pidu veidi vürtsitada, siis miks mitte kasutada proovivõtuvõrku koos heliga, mida saab muusika peal asetada. Jällegi lisab Pro versioon heliribale rohkem elemente.

You.DJ veebisaidile pääseb siit.