Ăśllataval kombel on Newton Mail and Calendar taas App Store’is

Kui kasutate Newton Maili iOS-is / macOS-is, mäletate, et eelmise aasta augustis kommenteerisime teenuse lõppemist teiste tasuta ja pakutavate rakenduste (nt Outlook ja Gmail) konkurentsi tõttu põhimõtteliselt sama funktsionaalsus – muidugi mitte kõik, muidu pole mõtet e-posti kliendi eest maksta.

NĂĽĂĽd, vaata, naaseb teenus ĂĽllatusega App Store’i ja Mac App Store’i – koos Newtoni kalendriga. Nende teenuste õnneks, kes seda teenust juba kasutavad, logige lihtsalt oma registreeritud kontoga sisse; Uued kasutajad saavad registreeruda Google’i / Gmaili, Office 365, Outlooki või iCloudi kontolt ja nautida 14 päeva tasuta.

Lisaks on vähendatud ka iga-aastast liitumistasu. Varem maksid Newtoni kliendid selle teenuse eest 100 dollarit (366 dollarit); nĂĽĂĽd on see summa R $ 185. Rakenduste arendaja CloudMagic tähistab tegevuse jätkumist muutmislogi rakenduse uus versioon App Store’is.

Mõned inimesed usuvad endiselt, et e-posti kliendi eest tasumine on tarbetu, eriti kui saadaval on tasuta suurepärane lahendus. Newton Mail pakub aga mitmeid funktsioone, mis parandavad kasutuskogemust ja tootlikkust, eriti neile, kellel on mitu e-posti kontot; Newton Maili mõnede põhifunktsioonide kohta vt ülevaade rakendus.

Vahepeal värskendatakse MacOSi jaoks mõeldud Newtoni ka seisaku ajal. CloudMagicu andmetel on peale rakenduse traditsiooniliste veaparanduste parandatud mõnda rakenduse liidese üksikasju.

Erinevalt Mailist pole Newtoni kalendri rakendusel sisseehitatud oste / tellimusi ja see pakub ka mõningaid erifunktsioone, näiteks viivitustest teavitamine või sĂĽndmuste tĂĽhistamine (see töötab siiski ainult Google’i ja Exchange’i kontodega).


Newton Mail - meilirakenduse rakenduse ikoon


Newtoni rakenduse ikoon - ĂĽlelaaditud e-post


Newtoni kalendri rakenduse ikoon

Ubergizmo kaudu