unc0ver: nüüd on saadaval kõigi iPhone 13-ga töötavate iPhone'i jailbreak-tööriist [atualizado: beta para o tvOS]

unc0ver: nĂĽĂĽd on saadaval kõigi iPhone 13-ga töötavate iPhone’i jailbreak-tööriist [atualizado: beta para o tvOS]

Mõni päev tagasi teatasime, et a jailbreak jaoks iOS / iPad 13.5 (Apple andis välja nädala alguses) on väga lähedal ilmumisele. Noh, ta on siin!

Kuulutused on olulised nende tööriistade tõttu unc0ver v5.0.0 aukude ärakasutamine 0 päeva (see tähendab, et tarkvara eest vastutaval ettevõttel – antud juhul Apple’il) on see täiesti tundmatu, mida pole pärast iOS 8-t juhtunud.

Tööriista uus versioon see ĂĽhildub seadmetega, mis töötavad operatsioonisĂĽsteemis iOS 11 kuni 13.5 (välja arvatud iOS 12.3-12.3.2 ja 12.4.2-12.4.5), sealhulgas isegi Apple’i uusimad iPhone’id ja iPadid! Uue tööriista saate alla laadida meeskonna ametlikult veebisaidilt ei saa aru.

Kõiki unc0veri versiooni 5.0.0 inkorporeeritud muudatusi kirjeldatakse häkkerite GitHubi hoidlas Pwn20wnd, üks abitu meeskonna juhte.

Nagu tavaliselt, on soovitatav oodata paar päeva enne jätkamist. Unc0ver v5.0.0 anti just välja ja kuigi selle eest vastutavad häkkerid teevad tavaliselt head tööd, on tavaline, et mõned vead parandatakse sellisele väljaandele järgnevatel päevadel.

Seiklushimuliste jaoks palun kommenteerige oma kogemusi allpool! ?

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 26. mai 2020 kell 18.20.

Nagu me eeldasime, on unc0veri tööriist saanud värskenduse (5.0.1) koos mõnede veaparanduste ja täiustustega, kuid lahe on see, et häkkerid on välja andnud ka esimese 5.1 beetaversiooni tvOS-toega.

Huvitav!