UnetsĂĽkkel toob turule uue rakenduse Apple Watchile

Mõne inimese jaoks, vähemalt uudishimulik mõelda, et mõni omanik Apple’i kell nad magavad vidinatega randmel. Noh, see on palju tavalisem, kui te arvate, lihtsal põhjusel: une jälgimine.

Mõeldes sellele, siis UnetsĂĽkkel lõpuks (uuesti) välja antud Apple Watchi jaoks – pärast 2018. aastal katkestamist watchOS-i “piirangute” tõttu.


UnetsĂĽkkel - rakenduse Sleep Tracker ikoon

NĂĽĂĽd on see uus rakendus iPhone’ist täiesti sõltumatu ja sellel on peaaegu kõik iOS-is varem saadaval olnud funktsioonid. Ăśks unereĹľiimi kasutamise eelis Apple Watchis on aga võime panna randmele alarmi ja sellega äratada.

Unetsükli äratuskell

Sarnaselt iOS-ile sisaldab ka watchOS-versioon funktsiooni „nutikas äratuskell“, mis analĂĽĂĽsib teie unetaset ja määrab teie äratamiseks parima aja; see tähendab, et kui panete alarmi kella 7.00-ks, võib unetsĂĽkkel äratada teid vahemikus 6.30–7.00, alati kui olete kerges unes – äratuskellast vähem kartma.

Meie eraldiseisvas Apple Watchi rakenduses on vaiksed alarmid ja nutikas aktiveerimine. Rahulikuma kogemuse saamiseks soovitame aktiveerida oma kellal valik „Mitte segada”. Samuti soovitame teil aktiveerida kinorežiim, et hoida akut vähem.

Perioodi, mida rakendus peaks kaaluma teie äratamiseks, saab reguleerida ka Apple Watch, võimaldades määrata akna 30 minutit (nagu ĂĽlaltoodud näites) või ainult 10 minutit. Samuti on võimalik kella “Kordus” suvand sisse ja välja lĂĽlitada.

Viibimine unetsĂĽklis

UnetsĂĽkli meeskond ĂĽtles, et see valmistab Watchi rakenduse jaoks ette rohkem uudiseid; sellega, kes teab, võib ta saada ressursi (mis oli vanas versioonis), et takistada kedagi jätkamast norskamist – isegi selleks, et teada saada, kas te norskate.

UnetsĂĽkli Apple Watchis kogutud unemeetikud integreeruvad teie unekvaliteedi arvutamiseks ka terviseandmetega (iPhone’is) ja rakenduse sisseehitatud statistikaga. Oluline on siiski märkida, et mõned funktsioonid nõuavad kuu / aasta tellimust.

9to5Mac kaudu