UNICEF soovib Bangladeshi laste abistamiseks kasutada oma protsessorit

UNICEF soovib Bangladeshi laste abistamiseks kasutada oma protsessorit

Aasta alguses ja Game Chaingers kampaania kaudu, Palub UNICEF mängijatel kasutada Ethereumi kaevandamiseks oma arvuteid, eesmärgiga koguda raha Süüria kodusõja ohvriks langenud laste jaoks.

Nüüd on UNICEF Australia käivitanud projekti Lootuse leht ja meelitab kasutajaid veel kord rahastama oma heategevuslikku missiooni, lubades kasutada nende arvutitöötlusvõimsust.

tek unicef ​​”data-title =” tek unicef ​​- UNICEF soovib kasutada oma protsessorit Bangladeshi laste abistamiseks – SAPO Tek ”> unicef ​​tech

Olge virtuaalsete müntide genereerimiseks lihtsalt avatud ja püsige lehel ning vastavalt projekti veebisaidile saavad külastajad valida, kui palju töötlemisvõimsust nad tahavad kaevandamisprotsessile eraldada, mis võib varieeruda vahemikus 20–80%.

See projekt kasutab Coinhive’i skripti ja kasutaja peab tegevuste sooritamiseks andma loa, see tähendab, et UNICEF kasutab tarkvara lubamise meetodit, et tagada kĂĽlastajate teadlikkus organisatsiooni kavatsustest.

Agentuur rõhutab, et kaevandamine on arvutitele ohutu ja kui energiatarbimisega on probleeme, siis lihtsalt vähendage protsessori kasutamise protsenti.

Sel moel loodud mündid annetatakse automaatselt Austraalia UNICEFile, mis muudab selle reaalseks rahaks, et aidata Bangladeshi põgenikelapsi vajalike tarvikute, näiteks joogivee, toidu ja vaktsiinidega.

Hope Page on võitnud annetusi enam kui 8000 inimeselt.